İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap Eklemede Problem

ZzZ_ZzZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Banka Hesabimi Girdim adsense ye buraya kadar herşey nomal test odemesi için bekledim hesabımı dogrulamak için 1 haftayi geçti Test Ödemesi yok. panelden Baktıgımda "GÖNDERİ BAŞARISIZ" Yaziyor Bu Hesabı Değiştiremiyorum Silemiyorum da yeni Hesap ekle dediğimde eski Hesabimi Ekliyorum ama hesap ekli diye kabul etmiyor başka Hesabımda yok. ne yapmam Gerekiyor

yardımlarinizi bekliorum:eek:

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hesap nuamranı nasıl eklıyorsun acaba ?
kodları doğru gırdığıne emınmısın ?

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede var:) 3 ayrı hesapımı verdim hepsi kesinlikle doğru başka yerlerdede kullanıyorum ne yazıkki test odemesini göndermediler çok garip :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yenı bır kural çıkmıştı sanırım hesaplarda kendı adınıza olmalı yenı uye kayıt sozleşmesınde eklendığını okumuştum :) hesapalr kendı adınıza mı ? (banka hesapları)

ZzZ_ZzZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßaşka fikri olan bu durumla karşilaşan arkadaslarimiz yokmu:eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5