İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap etkinleştirme

S

SupRAdyN

Misafir
ee burayada yaz abi neyı acıkladıysan ? Ama o dedıklerın eskı hesaplarda ise bu ilk kez kuponla calıstırılacak bır domain.

eskiden acmıs oldugunuz hesapları tamamen kapatın. yeni hesap acarken kendi pc nizi kulanmayın. denedigin ve red edilen kartıda yeni hesap olusturuken denemeyin. yeni isim olsun domainde yeni olsun bence % 100 calışacaktır. kuponu hemen girmeyin hesap aktif olsun öle kuponunuzu girin birde.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) Oturudgum bılgısayarda ılk kez kupon acıyorum

2) Ilk kez kart kullanıyorum

3) Ilk kez domaini kullanıyorum

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veya şunu isticem bırı aktif edebılırmı benım yerıme ? ucretide neyse vermeye hazırım. Çok merak edıyorum kafayıda sıyırıcam cunku

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesapların capsları

ad2fx8.jpg

ad1qq8.jpg

S

serkanus

Misafir
evet bence birisi böyle bir servis verebilir. sanal veya debit card kullanan birileri varsa forumda aktivasyon servisi versin iyi iş yapar

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ben vermeye hazırım. Benım kuponlarımı aktif edıp bana teslım edıcek arkdaslara ucret ödemesı yapabılırım.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi sıfırdan hesap actım kendıme hıc kuponu falan karıştırmadım. O hesapta da aynı sorun var. Mail atıcam google 'a :)

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C/tesi yine bakım var belki ozaman yine birşeyler degiştirirler :) Muhtemelen 31.12.2006 tarihli kuponların tarihide geçmiş olur:)

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C/tesi yine bakım var belki ozaman yine birşeyler degiştirirler :) Muhtemelen 31.12.2006 tarihli kuponların tarihide geçmiş olur:)
senın bize verdıgın kuponların tarihleri varmıydı ? Dün konuştuk senle msn de, senden burda bilğin şeyler varsa söylersin diye baktım ama sanırım es geçmişssin. Bu konu ile bilgin varmıydı

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben senın bu dedıgıne cok takıldım. Ne demek yani senın satıgın kuponların tarihi 31.12.2006 mıydı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5