İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap etkinleştirme

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende 7 tane aldım vaktım yok dıye aksama denicem. Ama broken sorun olsada çözer. Vardır baska sey.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bende normal hesaplarda da oluyordu. Kuponla alakalı değil şöle. Ödeme bilgisi senin kartından 24 saat içinde cekilebiliyor. Arada böle sorunlar oluyor ve kart orda aktif oluyor. Sen kartı bırak öle yarına veya akşama duzelir.

S

SupRAdyN

Misafir
1 gun degil bir ömür beklesende senin reklamın cıkmaz.
sebeb 1 domainin kara listede olabilir
sebeb 2 kredi kartı bilgin kara listededir.
3 tavsiye hernekadar benim hakkımda olumsuz düşünsende sana bir akıl vereyim a domainine reklam ac o domaini su anda yasaklı olan domainine yönlendir. baska kredi kartı kulan sorunun cözülür.
bu arada benden özür dilerme durumunda yeni hesap yada paranı iade edecegim.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O sorunun aynısı şu an bende yaşıyorum. Sanal kartımda para var kabul etmıyor. Ayrıca ılk kez kullanıyorum bu sanal kartımı. Domainde ılk kez kullanılıyor. Hersey ilk yani. Peki bu çalışmazsa ne olucak ? Sen ne yaptın serquat ?

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün veya bu gün hesap etkinleştiren varsa cc ile başarılı bir şekilde lütfen yazsın

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Ne bılmıyorum bırsey sorucam. Bu aşamada havale yapma şansımız varmı ?

S

serkanus

Misafir
ödeme seçeneği kısmında ödeme seçeneklerinden birini seçerseniz diğer ödeme şekline dönme ödeme şekli değiştirme şansınız yoktur.
kredi kartıyla sanal kartla vs. uğraşacağınıza çıkın bi 14 ytl havale başınız ağrımasın

S

serkanus

Misafir
denediğin kartlarla daha önce hesap aktive ettin mi?
daha önce ettiysen önceki hesaplarını iptal ettin mi?

S

SupRAdyN

Misafir
dun gece bi tane sattıgım kuponu arkadas aktif etti sanal kartla. sizin sorununz eski hesaplarla olma ihtimali var. serquata acıkladım bazı seyleri. uygularsanız kısa zamanda calıstıracaksınız yeni hesaplarınızı.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee burayada yaz abi neyı acıkladıysan ? Ama o dedıklerın eskı hesaplarda ise bu ilk kez kuponla calıstırılacak bır domain.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5