İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hesap Sahibi Adı - EFT sorunsalı

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zamanında eft'de sıkıntı yaşadığım için arkadaşımın eft bilgilerini girmiştim şimdi eft bilgilerimi değiştirecem ancak hesap bana ait olmasına rağmen arkadaşımın isim-soyismi yazıyor ve değiştiremiyoruz. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar daha önce hangi yolu izlediler?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Eski banka hesabı silinmiyor yeni banka hesabı girin
Bu arada hesap sahibinden farklı banka hesabıyla hiç ödeme alabildinizmi?

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense hesap sahibi adı: xxx

Zamanında xxx e ait banka bilgileri ile eft almıştım ama sonrasında gönderi başarısız dedi bende arkadaşımın bilgilerini girdim, şimdi yeni banka hesabı açtım ama banka hesap sahibi adını düzenleyemiyorum. Arkadaşımın bilgileri yazıyor.

Durum şuan bu, ancak ben banka hesap sahibi adını xxx yapmak istiyorum ama hala arkadaşımın bilgileri duruyor buna müdahale edemiyorum. Çözümü nedir, bilen yardımcı olabilecek?

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isminiz Robin olsun. arkadaşınızın ismi Mehmet

adsense sahibinin ismi Mehmet ise banka hesap sahibinin adı Mehmet olmak zorundadır. bundan birkaç ay öncesine kadar Mehmet isimli hesabınızın ödemesini Robin ile alabilirdiniz fakat google, bu sistemin google adsense hesap ticaretine yol açtığını düşünerek böyle bir karar aldı.

umarım açıklayıcı olmuştur.

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] adresine mail atıp durumu açıklarsanız, açıklamanız mantıklıysa değiştireceklerdir.

Ahmet Habip olan ismi Ahmet olarak değiştirtmiştim, fakat Ahmet ismini Mehmet yaparlarmı bilemiyorum. şansını dene derim

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hesap sahibi adı ile banka sahibi adını aynı kişiye ait olmasını istiyorum zaten.

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunu sorayım. şuanda adsense sahibinin adını mı değiştirmek istiyorsun yoksa ödemenin geldiği banka hesabının sahibinin adını mı?

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemenin geldiği banka sahibinin adını.
ads hesap sahibi dabilyu, eft sahibinin adı da dabilyu olsun istiyorum ama yeni eft bilgisi eklerken hesap sahibi adını düzenleyemiyorum

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banka hesabı sahibi adıyla ads. hesabı sahibi adı aynı olmak zorunda olduğu için orayı düzenleme imkanı vermiyor google .

Eğer kendi banka hesabını eklersen orada senin adın yazacaktır sanırım.

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anladınız, şuan ki durum hesap sahibi adı ile eft hesap sahibi adının farklı olması zaten. Ben Ads hesap sahibi ile eft hesap sahibi adını aynı yapmak istiyorum ancak daha önceden bana ait olmayan eft bilgilerini değiştiremiyorum arkadaşımın adı yazıyor 'hesap sahibi adı' sekmesinde.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yanlış anladınız, şuan ki durum hesap sahibi adı ile eft hesap sahibi adının farklı olması zaten. Ben Ads hesap sahibi ile eft hesap sahibi adını aynı yapmak istiyorum ancak daha önceden bana ait olmayan eft bilgilerini değiştiremiyorum arkadaşımın adı yazıyor 'hesap sahibi adı' sekmesinde.

Hesap sahibi ; Robinyz
Şimdiki EFT alacaklısı ; beceriksiz_acemi

Arkadaşın yapmak istediğide, yeni eft hesabı ekleyip, alıcaklıyı Robinyz yapmak.

Yeni banka hesabı ekle diyeceksin arkadaşım, oradan ekleme yapacaksın.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsensedeki ''hesap sahibi adı'' kısmını değiştiremiyormuyuz? 2 aydır ödeme alamıyorum, EFT başarısız deniliyor. sorun banka bilgileri doğrulanamadığı için test ödemesini alıyorum doğruluyorum ödeme günü geliyo bankaya ödeme gelmiyo 1 hafta sonra EFT başarısız..

Benim öğrenmek istediğim şey şu.. Örneğin adsense hesabına daha önce kullanmadığım birisinin banka bilgilerini giricem ancak adsensede banka bilgilerini girdiğimiz bölümde ''Hesap sahibi adı'' nı değiştiremediğim için ne kadar banka hesabı girsem, test ödemeside gelse, onaylansada, ödemeyi alamıyoruz.. Bu kısmı nasıl değiştireceğiz bilen varmı arkadaşlar..

O

Orion

Misafir
Arkadaşlar aynı sorun arkadaşın hesabında da var. Adsense hesabı xxx adına kayıtlı. Fakat arkadaşın banka hesabı olmadığı için zamanında bir tanıdığının ismini girmiş banka hesap ismi olarak. Şimdi banka hesap ismi olan yyy'i xxx olarak değiştirmek istiyoruz. Ama o kısım düzenlenmiyor. Birçok mail attık arkadaşla fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Önerileriniz nelerdir?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Arkadaşlar aynı sorun arkadaşın hesabında da var. Adsense hesabı xxx adına kayıtlı. Fakat arkadaşın banka hesabı olmadığı için zamanında bir tanıdığının ismini girmiş banka hesap ismi olarak. Şimdi banka hesap ismi olan yyy'i xxx olarak değiştirmek istiyoruz. Ama o kısım düzenlenmiyor. Birçok mail attık arkadaşla fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Önerileriniz nelerdir?

https://www.google.com/adsense/supp...+değiştirmek+istiyorum&Action.Search=Devam+et

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zamanında eft'de sıkıntı yaşadığım için arkadaşımın eft bilgilerini girmiştim şimdi eft bilgilerimi değiştirecem ancak hesap bana ait olmasına rağmen arkadaşımın isim-soyismi yazıyor ve değiştiremiyoruz. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar daha önce hangi yolu izlediler?

Google hesabı benim adıma ama ödeme hesabı eşimin adına aylarca bu şekilde ödeme aldım. Daha sonra yeni bir banka hesabı ekle dedim ve kendi banka hesabımı girdim. İsmin yanında da ismi düzenle diye bir seçenek var. Nasıl değiştiremiyorsunuz anlamış değilim.

O

Orion

Misafir
Google hesabı benim adıma ama ödeme hesabı eşimin adına aylarca bu şekilde ödeme aldım. Daha sonra yeni bir banka hesabı ekle dedim ve kendi banka hesabımı girdim. İsmin yanında da ismi düzenle diye bir seçenek var. Nasıl değiştiremiyorsunuz anlamış değilim.

tıkla bakalım ismi düzenle seçeneğine. Hesap sahibi adını düzenleyebiliyor musun? Sadece hesap takma adı düzenlenebiliyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5