İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hey benimlen dost site olmak isteyen yokmu?

Z

zeynelkoc

Misafir
istersen bi deneme yapalım göndereceğin hite göre devam edip etmemeye karar veririz

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amac genelde sitenin yer aldigi sitelerin sayisini artirmak,boylece karsilikli olarak rankimiz artarken arama makinalarinda daha yukarilarda yer aliriz.
misal son turk telekomun proxy salakligi bana googledan gunluk gelen 300-400 kisime darbe vurdu.
simdi cok az google dan gelmeye basladi anliycagin rankimi daha da artirmam gerek

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'da page rankı artırmak için en iyi yol olduğunu söyleyebilirim. Fakat site içerikleri benzer olursa size daha çok yarar sağlar ;)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabanci adamlar linklerini eklettirebilmek icin ustune para bile veriyorlar,
link satin alma olaylari dahi var

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
yabanci adamlar linklerini eklettirebilmek icin ustune para bile veriyorlar,
link satin alma olaylari dahi var

Link satma aslinda cok yaygin. Bende sitelerimde satiyorum. Hic ugrasmdan para geliyor. Paypal neya 2checkout.com ile paralari oduyorlar.

Link satarken yada alirken en onemli sey Google Pagerank (google toolbari indirilerek ogrenilebiliyor). Pagarank 1 den 10 kadar gidiyor. 5 ve ustu iyi sayilir. Eger pagerank i 8-9 bir siteniz varsa aylik 1.000 dolara bur suru alici bulursunuz.
Baska bir onemli noktada web sitesinin statik olasi. Yani soyle sayfalari olmamali: www.sitem.com/index.php?page=2%....
onun yerine soyle olmali: www.sitem.com/page/index.html

Benim sitelerimin pagerank i 6. Yaklasik aylik 20 dolara satiyorum her bir site icin. Bazilari benim sitelerimin hepsinden link aliyorlar paypal ile abone olup her ay odemesini gonderiyor.

Ben yabanci forumlar da(webhostingtalk.com, sitepointforums.com gibi) yazarak link satiyorum. Eger sitenizin pagerank i 6 ve yuksek ise sizde deneyin derim.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir PHP sistemi ile HTML sayfaların yaratılması sağlanabilir. Ve bu şekilde MySQL'den ve PHP'den kaynaklanan sistem tüketimini en aza indirirsiniz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes daha detayli bilgi ver yaratilabilir ama her zaman yaratman gerek.
yahut da bazi ayarlar var bunun icin apache tarafinda yapilan

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin mantığı kısaca şu şekilde olabilir:
Yeni link eklendiği zaman index.html dosyası tekrar yaratılır. index.html dosyasının içerisindeki linkler yine site.php?site=129 şeklinde olur. Böylece sitelerin ziyaretçi sayılarını da sayabilirsin. Eğer sitende en çok ziyaret edilen siteler tarzı bir şey varsa, index.html 1 saatte bir güncelleme yaparsın php scripti aracılığıyla.

Kısaca bu şekilde ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi