İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hey gidi iyinet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bi üyeliğim dışında hiç üyelik alamamış biri olarak şu profildeki kırmızı kartları kaldırılmasını talep ediyorum :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geçen seneye oranla iyinet çok iyi durumda. 4-5 sene öncesi ile kıyaslamak ise yanlış. Forum dönemi yavaş yavaş kapanıyor. İnsanlar paylaşım güdülerini bloglarda, facebook,friendfeed,twitter gibi sitelerde gideriyor. Bu da forumların popülaritesini azaltıyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hani azalma var ama boş kalabalığın dağılışı gibi bu azalma...Forumlardan yaralananlar olsun , paylaım yapanlar , iş yapnalar olsun forumlardan vaz geçiçeklerini sanmam...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ben de üye olmaya çabalamıştım 2005'te. ama olmamıştı, zaten bişey bildiğim de yoktu :D şimdi eskiye göre bişeyler biliyorum ama hala öğreneceğim ve burdan öğrendiğim çok şey var. umarım iyinet için verilen çabalar boşa gitimez...
<geyik>en iyisi trgy iyinet için nostaljik bir beste yaptırsın, beste de forumun açılışında çalsın :D</geyik>

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Şu 1 aydan uzun süre kapalı kalma olayı bitirdi forumu. Ama şimdi toparlanıyor, yavaş yavaş sağlam bir ortam kuruluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5