İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hiç bir eklenti yüklenmiyor :(

tecnomedyanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar www.tecnomedya.net siteme hiç bir şekilde eklenti yüklenmiyor yüklemek istediğim zaman aşağıdaki hatayı alıyorum sizce sorun nedir;

Dosya indirme başarısız. error setting certificate verify locations: CAfile: /home/hketecno/public_html/wp-includes/certificates/ca-bundle.crt CApath: none

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar www.tecnomedya.net siteme hiç bir şekilde eklenti yüklenmiyor yüklemek istediğim zaman aşağıdaki hatayı alıyorum sizce sorun nedir;

Dosya indirme başarısız. error setting certificate verify locations: CAfile: /home/hketecno/public_html/wp-includes/certificates/ca-bundle.crt CApath: none
Sorun hosting sağlayıcısında Güvenlik gereğiyle yükleme ve indirmeye izin vermiyor.
Hosting sağlayıcısı ile iletişime gecmesi gerek

tecnomedyanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun hosting sağlayıcısında Güvenlik gereğiyle yükleme ve indirmeye izin vermiyor.
Hosting sağlayıcısı ile iletişime gecmesi gerek

görüştüm bizimle bir ilgisi yok dedi adamlar haklı :D sitenin bir dosyasında sertifika eksikmiş o yüzden olmuyor bende diğer sitemin ftpsine girdim ordaki dosyayı kopyaladım sorun düzeldi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5