İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiç bir şey anlamıyorum artık...

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık ilk sıralara nasıl çıkacağız?
Zayıflama google.com.tr de( oturum açmadan) yazarsanız ilk çıkan siteye bir bakın, yani şimdi kaliteli bir site öyle mı görünmeli?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bi anormallik var evet. Pr 2 değerli site hemen ardında pr0 ilk başta ve dediğin gibi berbat bir site.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tasarımı kötü görünüyor , ama HTML kendileri tasarlamışlar .

yani google özgün olan herşeye değer verdiği gibi özgün tasarımada çok önem veriyor.Tabiki bunun yanında SEO bilgileri konuşturulmuş ve sıralamada birinci duruma gelinmiş gayet normal.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nerde seo bilgiler konuşturulmuş?? Ana sayfada metalar yok bile
peki tamamen bir özgün içerikli, çok hitli ve yüksek PRli bir wordpress te kurulmuş bir sitenin şansı yok mu aramada ilk sayfada çıkmak? İlk sıradan bahsetmıyorum bile...

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu google ne ile düşünyor anlamıyorum, bir bakın, benim de bir html sitem var, ilk sayfada da çıkıyor arama da, ama html bir site pek kullanışlı değildir, yani 5 sayfalık bir site için güzel olabilir ama büyük bir 100 sayfa ve fazlası bir site için zordur. herkes php yada asp bilemez ama wordpress sayisinde çok güzel bir site kurabilir öyle değil mi, şimdi site sırf worpress yada herhangi başka bedava bir script kullandığı için arkada durmak mı zorunda kalacak? Çok mantıksız. hatta ben şöyle göryorum bazi bedava hostingte kurulan siteler de ilk sıralara çıkıyorlar. ama orda özgün script yok ki...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tabiki WordPress ile bu durum gerçekleşebilir ama özgün script & wordpress'i , düşündüğümüzde özgün script bir adım daha önde diyebilirim.

http://www.alexa.com/siteinfo/www.zayiflama.net . sitesi 2005'de açılmış görünüyor , çok iyi şekilde optimize edilmiş ve ilk sıraya gelmiş . bunun bir çok yönergeleri mevcut .

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=www.zayiflama.net&meta=&aq=f&oq= . google'de alt bağlantılar bile çıkmış durumda ise kalitesi iyi olan bir sitedir diyebiliriz :)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
optimize olarak ne yapıldı belli mi? Hayır, yani eğer adam ( ama adam belliki backlinklere göre) oraya kadar gelebildiyse, tebrik ederim onu, ama ben de istiyorum:))) İlk sıra olmasa bile ilk sayfaya çıkmak :))

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
düzenli bir çalışma sonucu ilk sıraya gelmeniz çok zor değil.

ama sitenizin değerleri bilinmesi gerekir.İlk olarak DMOZ'a ekletebilirsiniz sitenizi.DMOZ a önermeden özel mesaj atın ben siteyi inceliyeyim gerekli olanları söylerim öyle önerirsiniz,DMOZ her siteyi kabul etmiyor.

Ayrıca bunların yanında özgün içeriğiniz + backlinkler + optimizasyon'uda iyi yapmanız gerekiyor , optime'nin çok değişicek yönergeleri mevcut . sadece tek birşey değil . yani onları düzenli şekilde gözden geçirmeniz ve uygulamanız gerekiyor :)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitem zayıflama yazınca ücüncü sayfada idi her zaman, gayet memnundum, çok istemiyorum zaten, yavaş yavaş, ama birden ordan uçtu, baya oldu bir kaç ay ve geri de dönmedi, ama trafik düşmedi ( günde 500-700 vardır), diğer aramalardan aynı devam ediyor, sanırım biraz daha backlink ana sayfaya kazanmam lazım....kusura bakmayın sitelerimi gösteremem...ama işte benim sitelerim çoğu wordpress çünkü kullanım kolay, bir kere script yazdıracaktım, özel olsun istedim, ama butün sayfaların yeniden indekslenmesi gerek olacak, bu daha da kötü...içeriklerim özgün, ama işte zayıf noktam- wordpress...o kadar ki kolay kullanmakta, kim ondan vaz geçecek? :))

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kısacası çok zor değil bu kelimede iyi yerlere gelmek ama sitenin en az 8,9 aylık olması ondan tam sıralamada oturucaktır . o yüzden sabır ve çalışmak yeterlidir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5