İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiç Birisi İçin "Kendine İyi Bak" Dediniz mi ??

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Kendine İyi Bak" Günlük Hayatta sürekli Kullandığımız bir Kelime fakat hiç düşündünüz mü ne anlamlar taşır ?? Sadece basit bir cümlemidir ??
Belki de birçok kez bu cümleyi kullandınız ama Eminim Bu kadar içten Kullanmamışsınızdır.

Buraya Tıklayarak dinleyebilirsiniz Mükemmel bir Şiir. Internet Explorer Plss

Not: geyik veya mizah Değildir, fakat içimden Geldi Paylaşmak istedim :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nefret ederim kendine iyi bak lafından. hiç bir anlam taşımıyor. saçmalık.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendine iyi bak deme, denmez saçma,
Kendime bakarım elbet, sen hiç korkma..

// Candan Erçetin

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şiiri aylar önce çok dinliyordum :(

offf mazi canlandı yine :'(

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
insanların anlık yogun duygularının 5-10 dakka içinde satırlara dökülmesi beni çok etkilemiyor bu yüzden şiir dinlemem okumamda

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dinleyeceğim akşam şimdi başka yerdeyim.
kendinize iyi bakın beyler ;) :D

Ayrıca ekleyeyim.Kendine iyi bak lafı karşı tarafa değer verdiğini göstermek için söylenir
bence abartıcak bişi yok

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siir'i biliyorum.Rustu Calik soyluyor.Biraz duygu yuklu bir siir ama gercekten hos.Okumak için , http://www.oyku.org/?Sayfa=Oyku&ID=660 adresini kullanabilirsiniz.

Yanlışın var galiba.Bu şiiri seslendiren Ömer Köroğlu çünkü.Ömer Köroğlu Radyo 35 te akşamları program yapıyor ve böyle hikayeleri,şiirleri okuyor. www.radyo35.com.tr adresinden canlı dinleyebilirsiniz.Ah ahhhh geçen yıl yurtta az dinlemezdik ama bu yıl evdeyim.İnternet var evde ve artık dinlemiyorum hiç.Demek istedigimiz anladınız galiba :(

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ne yaptınız ya...
Sevgilisinden yani ayrılmış bi adama dinletilir mi böyle şeyler...
içim bi hoş oldu walla.
Neyse hadi kendinize iyi bakın...

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlışın var galiba.Bu şiiri seslendiren Ömer Köroğlu çünkü.Ömer Köroğlu Radyo 35 te akşamları program yapıyor ve böyle hikayeleri,şiirleri okuyor. www.radyo35.com.tr adresinden canlı dinleyebilirsiniz.Ah ahhhh geçen yıl yurtta az dinlemezdik ama bu yıl evdeyim.İnternet var evde ve artık dinlemiyorum hiç.Demek istedigimiz anladınız galiba :(

Pardon bilmiyorum tam olarak kimin soyledigini ama Siir'i dinledigim yerde ve okudugum yerde Rustu Calik olarak gectiginden dolayi oyle dedim.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siir'i biliyorum.Rustu Calik soyluyor.Biraz duygu yuklu bir siir ama gercekten hos.Okumak için , http://www.oyku.org/?Sayfa=Oyku&ID=660 adresini kullanabilirsiniz.

HosPakete Katılıyorum...

Ses : Rüştü Çalık

Yazar : Ayşe Ozan

Sadece Kendi Ağzından Yayında Canlı okumuş Sanırım.Benim Verdiğim Linkte Ve normalde Rüştü Çalık Okuyor :):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5