İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hiç bitmeyecek mi?

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaf şimdi de ref adreslerini gönderip alt uye yapmaya baslayan adamlar çıktı! Allah sonumuzu hayır etsin! bunları da ıslah etsin! gelen mail şöle;

MERHABA

İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

CEVABINIZ EVETSE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN.

GÜVENİLİR, KOLAY VE DE YASAL BİR KAZANÇ SİSTEMİ.

SİSTEME ÜYE OLMAK TAMAMEN ÜCRETSİZ.

GEREKLİ BİLGİLER SİTE İÇERİSİNDE VERİLMEKTEDİR.

SİZE BAŞARILAR DİLERİM.

http://www.superteklif.com/index.asp?ref=232204

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiç gündeme getirip prim vermeye değmez, eğitim şart. bilinçsiz kullanıcılar oldukça böyle mailler çok görücez..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bana günde 4 e yakın böyle mail geliyo ayrıca free ıpot istermisin 100000 dolar kazandın yok 500000 kazandın 10000 bonus vercez o değil gerçekten kazansakarada kaynıyacak:)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
harbiden yazık beleşten adamların sitesine hit yollluyolar. Merak ettiğim şey yaklşık 6-7 aydır bu alay var yanlış bilmiyorsam hiç para alan var mı?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
para alan olsa söylermi.hani paypala ayda 20 bin dolar kazanan insanlar paranın nerden geldiğini söylüyormu.nedense para getirmeyen şeyleri söylüyoruz hep:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5