İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hiç tıklamadan site gezmediyseniz :) buyrun

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel olmuş. İlginç fikir ... Ama günde binlerce hatta onbinlerce click e alışan bünye malesef tıklamadan gezmeye pek gelemiyor :)

Ama ilerde Windows da böyle olurmu - belki olur - işte ozaman bünye tık sız bir hayata alışır belki. Üzerine gelerek Açılan menüler Yapılan seçimler Verilen onaylar ...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mausetaki tıkları kaldırırsak süper olur diğer türlü tutamıyorum kendimi tıklamadan :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
fazla sinir etti beni. kapattım. :) ama bu site pr 6. sizce de bir gariplik yok mu?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok yok bize göre değil bu ben bişi anlamadım tıklamadan olmuyor :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
site kimin seninmi?

tıklamasız bir şekilde gezemessin çünkü isanlar menüye bakmak isterler menü açılıyor alta inmek istiyorsun taa etrafından dolaştıracağına tıklarım daha iyi:D

okanali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orjinal çalışmalara bayılıyorum.
Çok güzel

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
düşünce sonuç itibari ile ama hala site açılacak gibi durmuyor. yalnız ekteki reme bakınca bile bir gözlük kullanıcısı olarak gözlerim ağrıdı diyebilirim sizlere.

--- Edit ---

Girebildim nihayet ve iyi olmuş arka planda resimdeki gibi değil daha orjinal duruyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5