İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Hide] Komutu Mesaj Yazmayan İçerik Göremesin...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok arkadaşın aradığı bir özeLLik, konuya cevap yazmadan mesaj içeriğinin görüntülenememesi. ilk sayfada gösterim sorunu yaşanıyorsa F5 yapıp yenilenerek konuya ulaşılabiliyor. 3.5.X sürümlerde denendi hepsinde çalışıyor, 3.5.3 kuLLanıyorum ve memnunun tavsiye ederim. Kurulumu Basit Ekteki dosyayı indirin ve 2 işLemi yapın bu kadar basit... İyi çaLışmaLar...

1- vbulletin-style.xml Dosyasını Admin paneL >>> StiL ve TempLates >>> DownLoad / UpLoad Tıklayın ---- Yeni tema yükLer Gibi vbulletin-style.xml dosyasını seçin aLt böLümde BuLunan Create New Skin yazan böLümde kuLLandığınız skini seçin upLoad edein işlem biTmiştir

2- vbulletin-hide-plugin.xml Dosyasını Admin paneL >>> PLugin System >>> UpLoad / DownLoad kısmından upLoad edin işLem Bitmiştir.

Kullanımı :

[Hide] Link [/Hide]

Türkçeye uyarlanmıştır.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa görüntülenemeyince bu ne biçim forum diyip kaçar ziyaretçinin bir çoğu. Herkesin F5 e basacağını sanmıyorum, Kaldıki Güzel ülkemde F5 in hatta F tuşlarının ne işe yaradığını bilen kişi sayısını çok sanmayın..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende problem yaşanmadı yenileyende oldu tekrar cevap yazanda oldu anlamayanda çok oluyor ama zamanla alışıyorlar güzel bi açıklama ile kullanılabilcek türden... zaten problem ilk 10 mesaj içerisinde sorun yaratıyor 2nci veyahut daha çok sayfaya geçtiğinde böle bir problem yaşanmıyor. gerçi demende haklısın daha foruma [email protected] diye üye olan insanlar var f5i bilmemeleride normal ama bilinçlendirmektede yarar var diye düşünüyorum.

kodlardan iyi anlayan biri aslında bu olayı çözer ama benim php kod bilgim iyi değil. dosya ekte belkim anlayan biri çıkarda çözümü bu diyebilir. :(

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yaptıktan sonra denilen komutları yazıyorum mesajı gönderdikten sonra sorunsuz çalışıyor ama sonra sayfa 1-2 defa yeniliyorum yada çıkış yapıp o sayfaya bakıyorum ve linkte alttaki hatayı görüyorum.

[hide]link.com[/hide]

forumda mesaj aynı üstteki gibi çıkıyor. Sorun nedir anlayamadım..

D

deja-vu

Misafir
eklentıyı kurdum 3.5.4 sorun cıkardı sayfayı yenılemedıgı ıcın hıde ıcındekı lınk halıyle gozukmuyo bu ıslerın pırı organik81 nıklı kısı vardı cennetforum.com dan web stesını tekrar acmıs forumuna yazı yazdım cevap beklıyorum tema ıcıne ufak bı eklentıyle hızlı mesaj aktıfken sayfa yenıleme ıslemı gerceklesıyo cevap gelınce burayada eklerım

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
deja-vu' Alıntı:
eklentıyı kurdum 3.5.4 sorun cıkardı sayfayı yenılemedıgı ıcın hıde ıcındekı lınk halıyle gozukmuyo bu ıslerın pırı organik81 nıklı kısı vardı cennetforum.com dan web stesını tekrar acmıs forumuna yazı yazdım cevap beklıyorum tema ıcıne ufak bı eklentıyle hızlı mesaj aktıfken sayfa yenıleme ıslemı gerceklesıyo cevap gelınce burayada eklerım

3.5.4 için bende var bi hide hek.ayrı ayrı 3 hide kullanıcıgurubu,thanks veya mesaj kısıtlamaları var.Ama kurulumu gerçekten zor

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar editore [hide] butonu nasıl yapacagım tıklandıgında hide taglarını eklesin?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yani saçma birşey değil mi bu? Ne yazacaklar altına illa teşekkürler filan mı, bin tane teşekkürler olsa ne olacak her konuda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5