İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hikaye Oyunu

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"depo dolumuydu?"
hayııııııııııııııııır diye bağırırken ...

T

Turkyurdu.org

Misafir
Bir Not: Turkyurdu.org'un yuzu ve suyunun hurmeti var o kopterde. Segman piston garantim altindadir.:) Dusmez dusemez

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş depo için garanti vermeyen turkyurdu, sırıtarak düşen kopter için "bu beni bağlamaz" dedi ve bağlamasını çalmaya devam etti.
bu sırada ...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oradan geçmekte olan bir adet gazinocular kralı turkyurdunun harika bağlama sesiyle hayranlık içinde ona yaklaştı ve

Z

zeynelkoc

Misafir
gazinomda çalarsan sana geceliğine tam 100 lira veririm dedi bu teklif karşısında

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohoooo..... 100 liraya ancak günlük 200 tekil müşteriye çalabilirim diye de cevap aldı..

B

benbigun

Misafir
"olsun bu işler sabır işi sen en iyi şekilde sanatını icra et yavaş yavaş hitin artar elbette" diyerek

Z

zeynelkoc

Misafir
turkyurdunu işe almayı kabul etti ve gazinosunda çalıştırmaya başladı turkyurdu fakir ama

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hamurlu biriydi kendisinden rahatlıkla böörtlenli pasta yapılabilirdi fakat o bunu bilmiyorudu ta ki

Z

zeynelkoc

Misafir
elmasgunes bunu onun yüzüne söyleyene kadar.. bunu duya turkyudu dayanamayıp

T

Turkyurdu.org

Misafir
elmasgunese bogurtlenli pastanin tarifinin pembekedide sakli oldugunu soyler. Ve ekler...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"böörtlenli pasta yemeden ne wepmastır olabilirsin ne de bu işlerden para kazanabilirsin küçük adam".. bunları söylerken elinde tuttuğu

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böğürtlen'li pastayı küçük adamın suratının ortasına yapıştırdı ve ardından..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ekledi "işte pastayı böyle de yiyebilirsin çatal bıçakla da" derin bir nefes alıp devam etti "bu yaptığın işin kalitesine bağlıdır".

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenarda yarı gölge bi ortamda sandalyesinde oturan iyinetadmin sigarasından derin bi nefes çekip, "susun üleyn, ben pastacıyım bana sorun" dedi. tüm gözler ona döndüğünde de konuşmasına devam etti. "var mı bana meydan okuyan"

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"ben varım" dedi ve ekledi "sana pasta yapmayı öğreten ustan". derin bi sessizlik odayı kaplamıştı. ustanın adı

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahmut usta'di..!!ve eski ciragina donup,oglum sana boylemi ogrettim??
hani bunun vanilyasi,sutu,kakaosu ne bicim pasta yapmissin!!birde ben pastaciyim diye geciniyorsun..cek git gozum gormesin seni diyerek..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5