İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hikaye Oyunu

B

benbigun

Misafir
belki de ona çok büyük bir iyilik yapmış oldu çünkü aradan yıllar geçti ve

S

scarface

Misafir
ve finalde;
her hikaye iyi bitecek değilya... bu hikaye de kötü bitivermiş.

haklı oldukları konularında düşüncelerini yazan forumun en renkli isimleri, düşüncelerinden (subdomain,dailer vs) dolayı banlanmışlar, mesajlarını silmişler, küstürülmüşler ve gitmişler.

velhasıl kelam dediğimiz gibi bu hikaye çok kötü bitmiş. her hikayeden bir ders çıkartılır derler ya. şimdi iyinetadmin, ben nerde hata yaptım da böyle oldu diye kendine sorması ve bundan ders çıkartması gerekiyor. gerekiyorki, bundan sonra burada başka sorunlar yaşamasın.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama yinede aklini basina toplamayacagini dusunen uyeleri ondan uzaklasmayi daha uygun gorerek iyinetadminini kendi basina birakmaya karar vermisler..iyinet admini simdi yaninda 3,5 dost bildigi modlarila yoluna devam eder,en iyi uyelerinide kaybeder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5