İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hikaye sitesi olanlara.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugun arkadaşlarımın sitesi kapandı, mahkeme kararı damgası vurmuş devlet. Hikaye sitesi olan arkadaşlar içerik değiştiriversinler yada sitelerini başka bi yere bi şekilde yönlendirsinler, yoksa hitleriniz yalan olur.

www.karyola.net
www.eg-zotikvidyo.net kapanan sitelerden 2si

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçerik derken? Gerçi benim yok ama bilgi olsun yinede..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ens*st kelimesiyle alakalı içerik barındırıyordu muhtemelen

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapansın bence toplumu bozmaktan ötesi yok.düzgün bir insanı bıle bozar bu tür şeyler.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@buraklee

düzgün toplum nedir? nasıl olur?

aslında toplumu bozmakdan kastettiğin şey ahlakı bozması olsa gerek

bozuk ahlak nedir neye göredir hangi kurala göredir?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
kapansın bence toplumu bozmaktan ötesi yok.düzgün bir insanı bıle bozar bu tür şeyler.

tamamen irade meselesi... Sonuçta bu siteyi açanlarda kimseyi zorla almıyor oraya. İsteyen giriyor !

İçinde içinde :D

Kapanmalı mı
? kapanmalı bence ama bu sebepten değil tamamen küçük çocuklar için :p Çünkü eğitimsiz aile ülkemizde çok var... Sonuçta herşeyin başı eğitim..

Bu tarz siteleri engelleyerek yetişkinlerin bu tarz sitelerden uzak tutmak mümkün değildir. İsteyen gene bir şekilde bu tarz sitelere ile bir şekilde ulaşacaktır...

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında eğitime göre.Ben asla girip okumak için zamanımı bile harcamam.Fakat kafelerde çok gördügüm için çoluk çocuk bile fink atıyor.Toplumun ahlaki yapısını bozacak türde. Bakınız avrupa gençliği ve avrupa devletleri kıvanıyor.Siyasi bir amacda taşımıyorum ama gerçekten lüzümsuz siteler.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım genelevleride kapatalım ozaman? ilk gece gerdekde olsun?

ama sonra 40 yaşında karısını tüp bebek yaptırmak için getiren adamın göbek deliğiyle uğraştıgı şeklinde gazete haberlerinede alışık olalım?

chn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10-15 civarı ero tik,por no,hi kaye sitesi bugun kapandı..

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelevlerine 9-14 yaş arası cocukları almazlar.Fakat bu yaşta cocuklar bu sitelerde dolaşırken çok gördüm.sadece görüşümü belirtiyorum.polemik yada tartışma konusu olarak yazmıyorum.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
a dult ve p orno sitelere her zaman karşıyım

genelevlerde kapansın ilk gece gerdekte olsun

ama bunların sadece hayal olacağını biliyorum

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Düzgün olmayan insanlar giriyor o sitelere yalnız dikkatini çekerim. Hergün , günlük 30-40k hit çeken sitelere giren insanların düzgünlükle alakalarının oldugunu sanmıyorum ben :) çoluk çocukda girmesin ozaman? Gazetelerde bile boy boy cıplak kadın resimleri oluyor, ozaman onlarıda kapatsınlar? Haydar dümen cinsellikle alakalı dunya yazı yazıyor postaya, o gazetede kapansın ? Aynı şeymi degilmi ?

hikaye siteleride kapansın tamam ama adam akıllı bir sebep sunsunlar

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Düzgün olmayan insanlar giriyor o sitelere yalnız dikkatini çekerim. Hergün , günlük 30-40k hit çeken sitelere giren insanların düzgünlükle alakalarının oldugunu sanmıyorum ben :) çoluk çocukda girmesin ozaman? Gazetelerde bile boy boy cıplak kadın resimleri oluyor, ozaman onlarıda kapatsınlar? Haydar dümen cinsellikle alakalı dunya yazı yazıyor postaya, o gazetede kapansın ? Aynı şeymi degilmi ?

hikaye siteleride kapansın tamam ama adam akıllı bir sebep sunsunlar

Gerçekten merak ediyorum. Kapatıldığı zaman site sahiplerine kapatılma gerekçesi bildiriliyor mu ? Eğer bildiriliyorsa birisi paylaşabilir mi ? Şimdi merak ettim..

M

Merthan

Misafir
arkadaşım genelevleride kapatalım ozaman? ilk gece gerdekde olsun?

ama sonra 40 yaşında karısını tüp bebek yaptırmak için getiren adamın göbek deliğiyle uğraştıgı şeklinde gazete haberlerinede alışık olalım?

12-13 yaşındaki çocukların bu sitelere girip, e.sest hikayeler okuyup ablasına, kardeşine ya da bir yakınına kötü gözle bakmasından iyidir. Bir de her mesajınızda İran'a mı benzeyelim örneği veriyorsunuz. İran dünyaya meydan okuyor, sen p.rno sitede hikaye okuyorsun.

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw benim anlamadığım şu. Mahkeme kararıyla yazılmıyor mu kapatılan sitelerde. Peki mahkemenin kararı ne ? Kimse bilmiyor mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5