İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hile degilde Ne?

S

selahattin

Misafir
okey,mesaji silebilirsiniz.hile yaparsa yapsin ne önemi var öyle degilmi.

saygilar.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke önce konuyu iyinetadmine ya da bir moderatöre bildirseydiniz.

- daha ilk mesajınız forumda.

- söylediğiniz şeyi diğer kullanıcıların kontrol etmesi mümkün değil. yani kısa sürede hit alınmış olduğunu siz söylüyorsunuz.

- kimsiniz? hakkınızda hiç bir bilgi yok.

- çamur at izi kalsın mantığı ile forumda bu şekilde mesaj atılması inanın güzel paylaşım ortamına zarar veriyor. Lütfen faydalanmaya çalışın. Bir sorun var ise bunun çözülmesi için daha iyi bir yöntem olup olmadığını düşünün

- Daha bir çok ihtimal var, ama büyük ihtimal iyi niyetli değilsiniz ya da çok düşüncesizsiniz. İkisi de kötü.

- diğer kullanıcılar lütfen bu şekilde yazılan mesajlarda kullanıcının çok yeni bir kullanıcı olup olmadığını da dikkate alarak değerlendirmenizi yapın. Bir kaç kişi iyinet'ten memnun olmayabilir ama sanırım bunun bir kaç bin katı kadar da memnun olan kullanıcı var :)

Not: Yukarıda yazdıklarım kişisel düşüncelerimdir. Moderatör olarak ta gerekeni kararlaştırdıktan sonra yapma hakkımın olduğunu söylemek isterim.

Saygılar...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selahattin' Alıntı:
http://www.aloiyigunlerbenvahitoglumubulupgetirenetam100binlira.com/
Bul Davutu Al Parayi..

Listeyi sabahtan beri takip ediyordum,ana bi baktim size yemin billah ediyorum ilk 50 de bil degildi bu site 15 dakika icinde geldi 1600 hite ve en son baktigimda 23. siradaydi.Ya bu da ne sakami?

selahattin belki ilk mesajını atıyor foruma.. niyetini bilemem ama bahsettigi sitenin bugun birden parladıgı dogrudur.. hile varmı bilmiyorum belki bi kac siteden popup felan acılıyordur.. zaten iyinetadmin hile olsa farkına varir boyle bi durumun..

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile falan yok msn yetiyo

hile falan yok msn yetiyo.dun bi surf yapayım dedim bi baktım one dedim domain adresi..zaten o tel sakasını seviyom.sadece msn deki arkadaslarıma adresini vermem etkili oldu sanırım ......... Ulaaa gider ayak ii geldi bu forum... helalsiniz bee.bende GORA gibi bi film cekcem sadece bu forum yeter :) senaryo için

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bossek' Alıntı:
hile falan yok msn yetiyo.dun bi surf yapayım dedim bi baktım one dedim domain adresi..zaten o tel sakasını seviyom.sadece msn deki arkadaslarıma adresini vermem etkili oldu sanırım ......... Ulaaa gider ayak ii geldi bu forum... helalsiniz bee.bende GORA gibi bi film cekcem sadece bu forum yeter :) senaryo için

Lutfen halka acik bir ortama yazi yazdiginizi unutmayiniz.
Telefonda konusur gibi mesaj yazmaniz, forumda ciddi olmadiginizi, dalga gecer sekilde mesaj attiginiz izlenimini veriyor, hemde mesajinizin anlasilmasini guclestiriyor.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide sayın admin

sayın admin forum dikkat ettim eski forumun havası yok.acıkcası coluk cocuk oyuncagı olmus dolayısıyla böyle konusmak zorunda kalıyorum.Diksiyon konusuna gelince kendime laf söyletmem.Ne zaman nerede nasıl konuscagımı bilen birisiyim.

www.reklamparki.com dan detaylı bilgiyi hakkımda öğrenebilirsin.Telefonda konusur gibi konuscak olsam o referanslar olmazdı sanırım.Herneyse benim demek istedigim konular hep baska konulara gidiyo...Yani faydalı eskisi gibi veriler alınmamakta.okiş

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bossek' Alıntı:
sayın admin forum dikkat ettim eski forumun havası yok.acıkcası coluk cocuk oyuncagı olmus dolayısıyla böyle konusmak zorunda kalıyorum.Diksiyon konusuna gelince kendime laf söyletmem.Ne zaman nerede nasıl konuscagımı bilen birisiyim.

www.reklamparki.com dan detaylı bilgiyi hakkımda öğrenebilirsin.Telefonda konusur gibi konuscak olsam o referanslar olmazdı sanırım.Herneyse benim demek istedigim konular hep baska konulara gidiyo...Yani faydalı eskisi gibi veriler alınmamakta.okiş

Anladigim kadari ile forumun eskisine gore daha az faydali oldugunu belirtiyorsun.
Bu konuda bize yardim etmek istersen memnun olurum.
Katkilarini bekliyorum.

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek herseydir

...Öncelikle yapmıs oldugun hizmet güzel.sende benim gibi iş güç v.s fırsat bulamıyorsun...Faydalı olucak birsey bulamıyorum.Çünkü burda odukca fazla bilgi sahibi var veya var gibi takılan ... Forumlarda ben gerekli acıklamaları yaptım.Sadece bizim zamanımızda ustatlara saygı denen birsey vardı.Simdi bir site yapıp önune gelen hava atması v.s. Herneyse sen idare et beni eheheuu... Hep hep site muhabbeti sıkıyo :)

Pardon yine telefon konusması gibi oldu

W

W3BM4ST3R

Misafir
muhaha bu ne be :)
siteye bakarmısın, %1milyon hile yani. merak etmeyen 1hafta sonra uçar ortalıktan

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa biz bos adam değiliz

yancebim topuklarına sıkmam biz bos adam değiliz cevre sağolsun ehehu :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5