İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hile yapan birkaç site

F

formula_1

Misafir
Merhaba arkadaşlar. Ben hile yapan siteleri elimden geldiğince sizlere belirteceğim. Diğer toplist forumlarındada hileci siteleri hep ben yakalardım ve sonuç olarak bu bazılarının işine yaramadığından o forumlardan uzaklaştırıldım. Ve bende karar aldım bundan sonra iyi.netteyim.

İlk olarak vaynet.com adlı web sitesi nasıl oluyorda günlük 4000 hit alıyor. Basit html bir site ve o hiti nereden alıyor? İyi.net admini bize bunu açıklayabilirse sevinirim. Bu site % 100 hile yapıyor.

abaragambi.com ? Bu siteye kim giriyor dersiniz? Bu site % 70 hile yapıyor.

Sohbet.net : Sitede sadece bir sohbet javası var. Ve günlük tekili 3000. Gerçekten komedi...... Bu site % 90 hile yapıyor.

BizimAlem.com: Birinci sırada bu site ve içeriği berbat. Bu siteyide araştırmak gerek bence. Bu site % 60 hile yapıyor.

Şimdilik bu kadar araştırmaya devam edeceğim. Bu siteleri diğer webmaster arkadaşlarda araştırsın. Kimse kimsenin hakkını yemesin!

W

Whiteen

Misafir
Bildiğim kadar vaynet.com 'un sahibi bu foruma takılıyor o sana açıklayacaktır. Sohbet.net zaten isimden kazanıyor pek zannetmiyorum hile yaptıklarını ki iyinet admini ilgilenecektir bizde bilgileniriz.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
formula_1' Alıntı:
İlk olarak vaynet.com adlı web sitesi nasıl oluyorda günlük 4000 hit alıyor. Basit html bir site ve o hiti nereden alıyor? İyi.net admini bize bunu açıklayabilirse sevinirim. Bu site % 100 hile yapıyor.
Bilmeden bir mesaj yazmışsınız. vaynet.com, yuzuk scriptin sahibinin sitesidir. Yüzük script indirenlerin ana sayfaları vaynet.com olmaktadır (İsteyen değiştirebiliyor.). Bu yüzden vaynet.comun %80 hitleri oradan gelmektedir. Geriye kalanları ise beğenen ziyaretçiler tekrar giriyor.

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbet.net bi ara benimdi..
irc ile ugrasiyordum ve siteyi hazirlayim reklam filan yapmadim..
Sadece ircden gelen o zaman günlük 200 den az hit yoktu..
domainin güzelligine baksana :)

Z

zeynelkoc

Misafir
bilip bilmeden siteleri karalaman yanlış

varsa %100 kanıtlıyabileceğin bir delilin gösterirsin

yok %70 miş yok %90 mış ne kadar komik duruma düştüğüne bi bak

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede kanıt olmadan kimse inanmaz bu söylediklerinize o site sahiplerine gıcık olup karalamadığınız ne malum..? O yüzden ilk önce kanıt gösterin.. Eğer diğer forumlardada kanıt göstermeden böyle işkembeden atıyorsanız uzaklaştırmanız gayet normalmiş..

Abaragambi.com, interturknet.com, oyunstar.com, altanvista.com belki bilirsiniz.. Bilmezseniz zaten bu işi bırakın bu sitelerin sahibinin sitesidir.. Hitlerinin Yüzde 50'si google yoluyla gelmektedir..

İyi çalışmalar..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslarin da dedigi gibi bilip bilmeden karala yapman son derece yanlis.
senin, kim girer dedigin abaragambi.com a gunluk "4000 dan fazla + tekil ziyaretci"geliyor.
bizzat gormuslugum vardır.
lutfen mesajları atmadan once bıraz arastırma ve bıraz dıkkat !!!

not:abaragambi yi hic sevmem, hazir bir scriptin hic degistirilmeden oldugu gibi upload edilmesiye ortaya cikan bir sitedir.
ancak sahibinin diger siteleri ve yuksek PR si sayesinde ve 2 seneden beri online omasinin da etkisiyle 4000+ tekilin uzerınde......
dogruya dogru !!

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca ıcerıgı berbat dedıgın bizimalem.com sitesi 5 farklı dilde hizmet vermekte ve uzun zamandır varolan bır sıtedır.
emın ol ıyınet az bıle sayıyor !!!!

tekrar soyluyorum lutfen cahılce mesajlar atarak formu doldurmayalım !!

once arastır, incele, emin ol, kanıt bul, sonra boyle bır ıddaa da bulun !

G

Gencturk.Net

Misafir
Bu tamamen tahmini, kişisel varsayıma dayanan hile suçlamalarına son verecek bir düzenleme getirmelerini bekliyorum yönetici üyelerden, lütfen, sonuçta çamur atmaktan başka birşeye yaramıyor bu mesajlar.

Hile ile ilgili mesaj atan lutfen delil de versin, şimdiye kadar birçok hile içerikli mesaj gördüm bu bölümde, ama hepsi yersiz ve tamamen eksik bilgiden kaynaklanan varsayımlardan öteye gitmeyen, hiç bir dayanağı olamayan ve gereksiz suçlamalardı.

Hile yapanların siteden üyeliği siliniyor, yani bu sitelere en büyük yaptırımı uyguluyor iyinet, ve bu çok doğru bir uygulama, peki bu yersiz dayanaksız insanları ve sitelerini suçlayanlara, en hiçbir delil vermeden, doğru olmayan en masum açıklaması ile tahmini nedenlerle en ağır yaptırımın uygulanmasını isteyenlere, karalayanlara hangi yaptırım uygulanıyor? Bence dayanaksız suçlamalara da bir yaptırım olmalı.

Birde, % 70 hile yapıyor, % bilmem kaç hile yapıyor diye bir durum yoktur, hile ya vardır, yada yoktur, yüzdesi olmaz, yüzde veriyorsan tahmin olduğunu kendin de kabul ediyorsun demektir ki, buda buraya gönderilen mesajın ne kadar yersiz olduğunu gösterir.

Bu yüzden...

Deli'nin biri bir kuyuya taş atar..
40 Akıllı çıkartamaz..
Bu duruma bir daha düşmemek için, bir "deli" kuyuya taş atarsa "deli"yi de kuyuya atsak diyorum... kuyudaki taş ile uğraşmak yerine.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile yapanları en iyi takip edecek olan İyinet Adminidir. Tahmini olarak şu site bu kadar alabilir mi, yada bunun hiti ne zaman böyle fırladı gibi hesaplar yanlıştır. Ki aslında sadece iyinet admini de değil, diğer webservis ve zirve100 'ün de ortak çalışma yapması, bu tür insanları çekip çıkarması ve sürekli aralarında bilgi alış verişi yapmaları gerek. Bunu önlemenin en güzel yolu budur. Sevgiler...

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
formula_1' Alıntı:
Ayrıca www.Linkci.Com da bir HTML sitedir ama hiti de en çok olan sitelerden biridir. Ben sana bir sürü HTML site gösterebilirim kaliteli ve hiti yüksek. HTML demek kalitesiz anlamında mı demek yani. PHP yada Javalarla desteklenmiş çok harika HTML siteler var. Hatta anlamazsın bile HTML olduğunu kurcalamadan.

Bir de hiç bir şeye %100 diyemezsin. Senin amacın üzüm almak değil, bağcıyı dövmek.

F

formula_1

Misafir
O zaman iyi.net refererleri göstersin. O zaman toplistte ne kadar hileci var göreceksiniz. Siz hepiniz ayakta uyuyorsunuz. Daha geçenlerde bir toplist vardı 10 üyesi var ve günlük hiti 6000. İyi.net admininin işi gücü yok tek tek sitelerimi kontrol edecek ve etmiyorda zaten.

Z

zeynelkoc

Misafir
formula_1' Alıntı:
O zaman iyi.net refererleri göstersin. O zaman toplistte ne kadar hileci var göreceksiniz. Siz hepiniz ayakta uyuyorsunuz. Daha geçenlerde bir toplist vardı 10 üyesi var ve günlük hiti 6000. İyi.net admininin işi gücü yok tek tek sitelerimi kontrol edecek ve etmiyorda zaten.
Bahsettiğin site sanırım class100.com

o site trojan la o hiti alıyor hile yok işin içinde

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu Sanal alemde en çok takıldığım konulardan biridir ; ellerinde bir belge delil olmadan çıkıp laf atarlar ortaya .. Bu tip insanlar en 'gıcık' olduğum insanlardır.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
formula_1' Alıntı:
Tahmin yuruteceksen, "sanirim, bence, olabilir" gibi kelimeler kullan.
Sen benim ne yaptigimi ve yapmadigimi biliyormus gibi konusarak sahsim hakkinda bu sekilde konusamazsin. Bunu Turk magazin medyasindan mi ogreniyorsunuz?

G

Gencturk.Net

Misafir
Burada hileli siteler keşfetmis temiz yürekli olan ve bizler gibi internet mafyası tarafından terslenmiş olan bu arkadaşlara bir önerim olacak :D

Uğur Dündar Arena Programına veya benzeri Deşifre türü programları seyredip o programların telefon numaralarını not alsınlar, telefonla şikayette bulunsunlar. :rolleyes: :D

Bakın şu hede site şu şekilde hile yapıyor, ïnternette dönen rantı yağmalıyor, bizim gibi dürüst, mangal yürekli site sahipleri çıkıp bunu söyleyince de bu hede site forumcuları internet rant ve hit mafyasının maşası ve tetikçisi oldukları için hemen üzerimize çullanıp hilecileri dokunulmaz kılıyor... hede... hödö... şeklinde anlatın...

:rolleyes:

Bunu ilk kim yapacak bekliyorum doğrusu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5