İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapanlar saolsun sedo:0.02euro

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yapan arkadaslar mi sebep bilemeyeceğim ama artık 0.02 euro veriyor films kelimesine sedo önceden bilindiği üzere 0.03 euro idi en düşük miktar. ne yaptınız ettiniz yine türklerin parasını kazanmasını engellediniz helal olsun size devam edin yavrularım..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ben de farkettim 2-3 gün önce düştüğünü. Ne yapalım sağlık olsun :mad:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 0.04 olan da 0.03'e düşmüş.. hesaplarımda 0.01 euroluk indirime gitmişler anlaşılan:)

B

besiktaslim

Misafir
iyide bunun sadece türklere yönelik birşey olduğunu nerden anladık acaba ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum kimlere yönelik ama eğer okuduysanız kuralları en az 0.03 euro veririz demekte.. ama şimdi 0.02 verdiğine göre birilerinin bokunu çıkarmasından dolayı böyle bunun da tek sebebi bana gore budur, kişisel kanaat..

E

erotikbul

Misafir
Hım.. Benim domainlerimin aşırı hit yoğunlugu yok ama, cok syaıda domainim var ve hepsinin orta denilecek trafiği var. O açıdan iyi yani. PR leri de var. Domainlere teklifler geliyor, satıyorum yerine diğer satacağımdomaini koyuyorum felan. :)

Sorun olmuyor benim açımdan. Dediğni gibi kıl olduklarına yapabiliyorlar herhalde ama domain satın, falan filan maillerine düzgün düzgün açıklama yağın güven sağlayın artırıyor bile miktarı zaman zaman :)

P

Parae

Misafir
ya sedo'nun teknik servisi anlayış sahibimi bi söyleyiverin ..
yani çamura yatmıyorlar dimi ??? ...

gerçi geçen ay ödeme geldi ama konuşmam gereken mevzu var ..

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bendeki domainlerin hepsi aynı miktarda duruyor da benim dikkatimi çekti bu aralar High traffic listesinde ilk 50 de rahat 15 tane türk sitesi var ve bunlardan sadece bir kaç tanesi kurallara uygun bence

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
mp3lerim.com un şu anki sahipleri olarak,sitemizin trafiği ile ilgili bir hile olduğunu zannetmiyorum.

Zira 10 saniye içinde Türkçe yazısına tıklayamayan [beceriksiz veya kör ] insan varsa sedoya gitsin ne olacak yani : ) Bumudur hile : ) tabiki hayır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ne olacak bu hile yap hile yap analamıyorum . yani 3-4 kazanıcam diye herkesin kazancını bitiriyorlar..

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede sorun yok 0.08 veren domain im bile var ama gunde en fazla iki kisi tikliyor :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım yanlış anlaşıldı.. bende de bütün domainler 0.02 olmuş değil zaten ama önemli olan 2 domainim 0.02 altına düşmesi.. kuralları okursanız sedo en az 0.03 euro vaat ediyor.

G

guajira

Misafir
ploop' Alıntı:
sanırım yanlış anlaşıldı.. bende de bütün domainler 0.02 olmuş değil zaten ama önemli olan 2 domainim 0.02 altına düşmesi.. kuralları okursanız sedo en az 0.03 euro vaat ediyor.

İlk başta demişsin ki "millet hile yaptı, sedo tıklamaya 0.02 vermeye başladı".
Sonra da demişsin ki "tüm domainler 0.02 veriyor demiyorum".
Bizim domainlerde kazanç oranı normalken sende düşük. Hilecilerin hıncını senden mi alıyor bu sedo? Yoksa sen hile yapmış olmayasın?

Bende meso domaini var sedoya parkettiğim. ilk başlarda tıklamaya 0.03 veriyordu sonra 0.05 e çıktı bu hafta 0.04 e düştü. Belki de sponsorlara göre fiyat değişiyordur belli olmaz. ortada hile mile ile alakalı bi sorun olduğunu sanmıyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala anlamamakta ısrar ediyorsun sanırım.. 0.02 veremez sedo kurallarına aykırı aç oku kurallarını.. diyor ki 0.03 vereceğiz en az.. üşenme oku.. önemli olan bir domaine de olsa 0.02 vermesi.. hilecilerin hıncı diye bir şey yok ben ilk mesaj yazdığımda herkesin parasının azaldığını bilemem değil mi? Tıklama başına ücretin değiştiğini bu forumda ben sen dahil herkes biliyor ama 0.02 vermesi kendi kurallarına aykırı olduğu için söyledim.. Mesaj atmadan önce bir daha okuyun da aynı şeyleri yazdırtmayın..

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop arkadaşım tamam sen de haklı olabilirsin ama çoğu arkadaşta hiçbir değişiklik yok, benim domainlerim şu an 0.05€ veriyor tık başına, belki hitinden kaynaklanan bir sorun olmuştur, hit düşünce belki tıklama kazancını da düşürüyordurlar. umarım düzel en kısa zamanda.

G

guajira

Misafir
ploop' Alıntı:
hala anlamamakta ısrar ediyorsun sanırım.. 0.02 veremez sedo kurallarına aykırı aç oku kurallarını.. diyor ki 0.03 vereceğiz en az.. üşenme oku.. önemli olan bir domaine de olsa 0.02 vermesi.. hilecilerin hıncı diye bir şey yok ben ilk mesaj yazdığımda herkesin parasının azaldığını bilemem değil mi? Tıklama başına ücretin değiştiğini bu forumda ben sen dahil herkes biliyor ama 0.02 vermesi kendi kurallarına aykırı olduğu için söyledim.. Mesaj atmadan önce bir daha okuyun da aynı şeyleri yazdırtmayın..

Muhtemelen sedo'ya bu konuyla alakalı mail atmışsındır. cevap gelirse bizimle paylaş bakalım neden böyle olmuş.

Not: Bu arada artık imzanı değiştirmeyi düşünmeye başla bence:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet imza, tam üstüne bastın:) cevap gelsin de bakalım.. 3.5 atıyorlardır şimdi zaten gelen mail üzerine :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5