İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hileciler mi sardı gene ?

Z

zeynelkoc

Misafir
şoyle yapiyor sen sitesine girince anasayfanı search.cjb.cc olarak kilitliyor

o sayfada da arama motoru olarak google in araması ile google reklamları var

senin anasayfan kitlenince arada bir arama yapiyorsun doğal olarakta bu arkadaş oradan para kazanıyor.

Ama bekleyin herkez hakettiği cezayı alacaktır ( tehdit etmiyorum ama gereken ders verilecek )

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç ay önceydi net hatırlamıyorum. mp3-tr isimli mp3 sitesi görünümlü o siteye girdim bi şekilde. Alışkanlığımdır Antivirüs,anti-dialer cart curt çok gerekmedikçe kullanmam, sp leri de silah zoruyla yüklerim ancak. Bu siteye girdim neyse pop-up açıldı hemen resize yaptı minimize etti kendini kapatamadan daha. neyse bakınıyordum sağa sola o sırada. Cart diye Error message çıktı bi tane "No Modem Found". saniyesinde jeton düştü benim. Hemen bi tarama yaptım c:\mp3.exe diye birşey keşfettim. Neyse siteye tekrar girdim. Kodlardan açtıüı pop-up ın linkini yakaladım. Linkler 2-3 defa redirect oluyordu hem de uyanık adam phpmyadmin.hta diye bi linke koymuştu bu dialerı FSO sayesinde de ruhunuz duymadan yüklüyordu. Neyse açtım bu kodu notepad te. Kodun ilk 200 satırı falan programın koduydu, hani .exe li bi dosyayı wordpad te açınca çıkan karmaşa gibiydi. herneyse kodun altında registry e dehşet bir SABOTAJ vardı ! Çok iyi hatırlıyorum regedit ten modem ayarlarında SOUND=OFF bile yapıyordu varın gerisini siz düşünün yani. Neyse mp3.exe yi sildim. Spy taraması yaptım falan, sp leri yükledim...

Özetle olayın teknik boyutunun ne kadar vahim olduğunu aylarca önce tespit etmiştim. Bunun gibi bir site daha vardı dialercı, zamanında onları da hekteam.net te haber yapmıştım.

Bunlarda zerre kadar Allah korkusu yok! Kul hakkı denen şeyi çocuk oyunu zannediyorlar herhalde ya. benim siteyi açarken de yemin ettim kendi kendime tertemiz bir site olacak diye, sırf bu ahlak yoksunu insanlar yüzünden site açtım resmen.

P.S. Yeni moda eg-zotik zerzevat satmak sitelerden, sağolsun güzide mp3, müzik sitelerimiz de çok iyi destekliyorlar. Merak ediyorum ya hiç mi düşünmüyorsanız ya sizin sitenize hep 20 yaşında odasının kapısı kapalı gençler mi girecek? Kendi sitenizi kız arkadaşlarınıza gösterecek yürek var mı acaba ? Annenizin yanında sitenizi açabiliyor musunuz ? Bu sorulara evet diyen varsa tabii onlara diyecek birşey yok

Z

zeynelkoc

Misafir
MP3Kaydet.COM büyük sona az kaldı merak etme

mp3-tr altın vuruşu yaptı yakında herkez ne demek istediğimi görecek

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zeynelkoc : Güzel arkadasım bunları söylüyorsunuzda bu adam halen bu forumda cirit atıyor ?

Z

zeynelkoc

Misafir
benim ban yetkim yok

sorununuz varsa iyinetadmin e özel mesaj atın sanırım bu konuyu görmedi konuda bende aynı çağrıyı yaptım

Z

zeynelkoc

Misafir
Ozan malesef yapılacak işlem yapıldı geç kaldın artık

ne demek istediğim için bekleyin 1 hafta içinde açıklanacak

ayrıca mesele sadece bu ansayfa kitleme kodu değil dialer a ne diyeceksin??

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitlenme kodunu geçin fani bir şey yani sizden para götürmez de dialer felaket bir olay. bir de hiç çaktırmadan yapıyor ya orası kabus

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Zeynel oz4n ı tehtid eder gibi konuşuyorsun, neye dayanarak, yoksa elinde gizli bir silah mı var :D

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ya Baldor, veya bir baskasi. Arkadaslar su adamın Linkini vermeyin surda. Bakiyoruz dogrumudur, varmidir diye ondan sonra "No modem found" . Ona bise demedik Anasayfamızda degisti. Allah'tan PC'de deepfreeze var.
Bu adamın ne kadar linki varsa yasaklı kelime yapılsın bence. Utanmaz arlanmaz!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Seninle tartısmak istemiyorum.. Seninle muattap olmak beni Negatiflestiriyor.

G

Gencturk.Net

Misafir
Arkadaşlar
http://forum.iyinet.com/profile.php?do=editlist buradan "engelli listesi" düzenleyerek mesajını okumak istemediginiz, değersiz buldugunuz "herneyse"lerin mesajlarını görmeden okumadan da konudaki mesajlarınızı vermeye ve tartışmaya devam edebiliriniz ;)

Birde arada bu kişilere laf yetştirmeye gerek yok, bırakın boşa atsınlar.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ozan@Mp3-tr' Alıntı:
yap kardeşim yasaklı kelime yap. ben zaten türk adamın girmesini istemiyorum. türk adamdan zaten bir kazancım da yok. bana yabancı ziyaretçi lazım. dilerimki 1tane bile türk ziyaretçim olmasın hem türk kardeşlerime de zararım dokunmaz..

Peki sen gelen kişinin browser dilinden türk veya yabancı olduğunu % 50 bile olsa tahmin edip ona göre hta headeri yollatmayabilirsin. Fakat bunuda yapmıyorsun....

Z

zeynelkoc

Misafir
elimde birşey yok ya ama olacak :)

tehdit etmiyorum uyarıyorum gerçi p.m atmış üstüme gelme diye ama bilemiyecem artık sonucu ne olacak bu sitenin

B

BizimMP3

Misafir
Adama bak ya
Yediği nanelerin ne haddi var ne hesabı. Utanmadan türkler girmesin diyır bide.. E o zaman be adam !

Sende ne diye Türk Toplistlerine kaydolup Türk'lü bir domain alırsın !..

Adsense'nin farkettiğinde tüm hesabını kapatacağını umuyorum..

B

Bedavalar-Net

Misafir
Ozan arkadasimiz demiski,benim Türk lerle alip veremedigim bir sey yok,yabancilara karsi.Milliyetcilik adi altinda bazi seyler yapmak istiyorsan bu yanlis Ozan.Peki yurtdisindaki milyonlarca Türk ün ne sucu var.Senin sitene giriyor dialer mi spy mi virüsmü ne karinagrisiysa o Türk lere bulasiyor.Yoksa senin dialerin PC sahibinin Türk mü yabancimi oldugunu bilebilcek bir düzeydemi.Sen siteni Türkiye piyasasinda ortaya cikardin tanittin,simdi binbir hokkabazlik yapiyorsun benim Türklere karsi bir zararim olmuyorki diyorsun.Bizimmp3 arkadasimin dedigi gibi de neden Türk toplistlerine üye oluyorsun.Bence o domainle esas Türklere zarar verirsin.Yurtdisinda is yapicam diyosan baska bir domain al onla yap.Türkiye piyasasinda tanittigin domainle böyle isler yapman yanlis.

saygilar.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya merak ettim, mp3-tr yabancı mp3 siteleri piyasasında tutunmak için böyle yapmak gerekli demiş, niye, yabancılar kendilerini sömürmeyen sitelere girmiyomu?

Z

zeynelkoc

Misafir
ya bunun türkü yabancısı mı olur yapılan iş resmen şerefsizliktir garip gurabanın hakkını yemekten başka nedir bu yapılan!

S

Senbul

Misafir
Bu arkadasın kulaklarının kızarıklıgı hıc gıtmıyordur herhalde.Yerlı olsun yabancı olsun hakkında cok iyi dusunceler gecıyordur insanların.Acaba nasıl oluyorda bu kadar rahat cevap yazabiliyor anlamıyorum.Hiç utanmada yok arlanmada.Sonra gelmıs buraya turk kardeslerım falada filan da git be ; senın gibi kardesim olsa evden içeri sokmam.Milletin cebineden resmen para calıyorsun.Kapkaccıdan farkın yok senın kardesim.Gasp ediyorsun insanların haklarını.Sonrada utanmadan birde gelip kendını savunuyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5