İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hileciler mi sardı gene ?

B

BizimMP3

Misafir
Mp3-tr.com adresi.. Foruma da kayıtlıdır kendisi sanırsam. Sitesine girdiğimizde korumazsız bilgisayarları resmen sömürüyor. Nedir bu olayın aslı ?

Arkadaş bir yerde 700 felan kazanıyorum ayda demişti. Gene mi yiyor birileri milleti ?.. Gene mi hile ?

Z

zeynelkoc

Misafir
sanırım search.cjb.cc mi boyle bir adresi var ve mp3-tr.com a girenin anasayfası bu adres oluyor ve kitleniyor
bu adreste ise arama kutusu var google in ve bu sayede anasayfası o site olanlar arama yaptıkça bu sahtekar arkadaşımız para kazanıyor.
700 milyon kazanmana şaşırdım ben çok daha fazlasını bekliyordum.

iyinet yonetiminden bir ricam var bu kişinin sitelerinin bu listede yeralmaması

Ama yine bu iyi halleri sadece anasayfayı kitliyor

onceden habersizce dilaer filan yükletiyordu ve kullanıcılarına yüzlerce milyonluk (belkide milyar) Telefon faturalarıyla garip gurabanın zor duruma düşmesine sebep olmuştur
ama şu var arkadaş iyi para vurmuştur

zamanında bana da teklif gelmişti ama herşey para demek değildir bunu bilin siz bişey kazanacaksınız diye niye milleti büyük bir yükün altına sokuyorsunuz ?? biri size bunu yapsa (boyle devam edersen yapacak biri de çıkacak emin ol! seni tehdit etmiyorum yanlış anlama) tavrınız nasıl olurdu?? hiç düşündünüz mü? bir gün uyanıyorsunuz ve posta kutunuza bakıyorsunuz ne mektuplar gelmiş diye ve bakıyorsunuz telefon faturası gelmiş yurtdışında bir numarayla bir görüşme yapılmış ve (dakikası 8.000.000TL) çok yüksek bir miktar gelmiş işte o zaman ruh haliniz ne olurdu?? ciddi olarak soruyorum bu soruyu bunu ciddi ciddi cevaplıyabiliyorsanız size diyecek başka birşeyim yok.

şunu da belirteyim sanma o kazandığın para sana yarar sağlıyacak mutlaka bir yerden çıkacaktır..

allahtan geçte olsa telekom bu telefon numaralarını blokladı da kurtulduk bunlardan..

gelelim buna bunun anti kodu var gencturk arkadaşım isterse attach olarak eklesin bundan zarar görenlerde (senin gibi çeksin ve düzeltsin)

ADAM GİBİ PARA KAZANABİLİYORSANIZ KAZANIN BOŞUNA MİLLETE ZARAR VERMEYİN!

Umarım bu burada gördüğün son mesajın olur...

B

BizimMP3

Misafir
Döktürmüşsün zeynel. Adamın yazış şeklinden belliydi zaten. Bu siteyi sadece para için yaptım iyi kazanayım adsense felan diyordu oradan da bir şeyler olduğu belliydi.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu tür insanlar yüzünden Türk Webmasterleri kaybetmektedir. Hem bize zararı oluyor hem sitesine giren onca insana. Bir aralar dialer yapıyordu ben tüm listelerimden sildim bu şahısı...

Z

zeynelkoc

Misafir
dll en iyisini yapmışsın

insan sinirleniyor ya search.cjb.cc ye de google in kodlarını koymuş oradan parayı götürüyor ZEKİ arkadaşımız

G

Gencturk.Net

Misafir
dll' Alıntı:
Bu tür insanlar yüzünden Türk Webmasterleri kaybetmektedir. Hem bize zararı oluyor hem sitesine giren onca insana. Bir aralar dialer yapıyordu ben tüm listelerimden sildim bu şahısı...

Başka türk webmasterlarda Türk Webmasterların dürüst ve ilkeli olduğunu belli etmesi gerekir sanırım bu google'a, demek istediğimi anladınız umarım.... :rolleyes:

Z

zeynelkoc

Misafir
yeterli ingilizcem olsa hemen şikayet maili atacam ama ingilizcem yeterli değil

ingilizcesi iyi olan bir arkadaş yardımcı olursa mail metni hazırlıyabilirim.

G

Gencturk.Net

Misafir
Türkçe de olur aslında... AdSense-tr[at]google.com şeklinde mail adresleri vardı sanırım.

Z

zeynelkoc

Misafir
tamam hemen bir metin hazırlayıp mail atiyorum

veya direk buraya link vereyim

B

BizimMP3

Misafir
Evet. :).. Hakeden gereğini bulur. Bakalım ne cevap verecek hileci arkadaş. Allah bilir dialerı ramazan dolayısıyla kesmiştir. En azından ramazanda milletin ocağına incir ağacı dikmeyelim diye ... :D

Z

zeynelkoc

Misafir
Google a şu maili attım umarım ilgilenirler...
Merhaba

Sitesine spy kod koyarak haksız kazanç sağlıyan bir siteyi ihbar etmek istiyorum.

mp3-tr.com adlı site hem mp3 içerikli hemde spy kodlar milletin anasayfasını search.cjb.cc diye kilitliyerek google dan haksız kazanç sağlıyor.

mp3-tr.com sitesine girerseniz ne demek istediğimi anlıyacaksınız.

ayrıca su adresten konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz : http://forum.iyinet.com/showthread.php?page=webmaster resources&p=27608

Cevabınızı bekliyorum.

Saygılar

Zeynelabidin KOÇ

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ingilizce bilen bir arkadaş şikayet maili yazsin yoksa 1 ayda zor okurlar ozamana kadarda milleti sömürmüş olur ben dün mail attim otomatik mail geldi googledan "şu anda yüksek sayida yayinci sorulari ve basvuru almaktayiz. Bu
nedenle, bizden bir cevap almaniz daha uzun sürebilir. Mümkün olan en
kisa zaman içersinde sorularinizi yanitlayacagiz." Yani o maili okuyup kontrol etmeleri baya bi zaman alir en iyisi ingilizce mail atmak...

W

wow_cek

Misafir
*** biz yazdık sayfamız kilitlendi *** neyse bu adsensedeki arkadaşlar bu hileyi anlamazlarmı acep okadar gelişmişlerse sonuçta çok arama olacak sayfayı konturol edip anlarlar heralde türkçe mail de biraz zor cevap verirler

W

Whiteen

Misafir
Çevirmeye çalıştım ama ....................................... Birde iyinet forumlarını yazmadım zaten ingilizce bölüme yolluyoruz ama iyinet türkçe.

Hello;

i want to inform about web site with spy code which adress is www.mp3-tr.com. it locks users homepage of internet explorer and it has been making money on Goole

if you will enter this web site, you would see spy code.

Thank You;

Zeynelabidin KOÇ

B

BizimMP3

Misafir
Küfür edilesi insanlar ama etseniz biel havada kalır. Yapan adam olayı farketti demek ki ve cevapda vermiyor yani by kadarda şerefsizlik yapıyorlar.
pes dorusu..

Z

zeynelkoc

Misafir
dediğim gibi bu iyi günleriniz

dialer la garip gurabayı perişan eden bir INSAN CIK

H

hostcu

Misafir
beyler ben anlamadım bu adam bu google hesabını mp3-tr için almamışmı? bu reklam başka bi sitedemi yayınlanıyo yoksa?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5