İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hilede son nokta !!!

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
nette gezerken bi vietnam sitesinden dosya indirmeye çalıştım
download butonuna tıklayınca yeni bi pencereaçılıyo
ilkbaş bişi anlamadım sonra jeton düştü deneyin bakın yeni
açılan sayfadaki adsense tıklamazsanız download linkindeki
geri sayım çalışmıyor dosyayı indiremiyorsunuz(adsense reklamlı sayfayı kaparsanızda) reklama tıkladıktan ve sayfa açıldıktan 30 sn sonra ya kadar ldownload linkide çalışmıyor.
Çok ilginç dosyayı indirmeyi deneyin:
http://www.freecodevn.com/forum/upload/download.jsp?id=63

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasta Kaldım Scripti Walla Upload Scripti Nerden Buluyor Elin Oğlu Olsada Bizde Alsak Böyle Bir Java Upload Scripti İsmini Bilsem Alırım Ben Ama...

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancılar hile konusunda aşmışlar:)Bizlerin yaptığı hile bunlarınınkinin yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor.Ama yinede zararlı biz çıkıyoruz.Saygılar

R

rektum

Misafir
Yahu arkadaşlar bunu türkiyede kullanan çok site var neden bu kadar şaşırıyorsunuz anlamadım özellikle en çok MP3 sitelerinde kullanılıyor....

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rektum, ben Türkiye'de bunu hiç görmedim .. Rica etsem bir örnek verebilir misin ? .. ( PM ile gönderebilirsin )

R

rektum

Misafir
mp37' Alıntı:
rektum, ben Türkiye'de bunu hiç görmedim .. Rica etsem bir örnek verebilir misin ? .. ( PM ile gönderebilirsin )

Dostum, bunu yapan benim çok yakın arkadaşım olduğu için onun güvenliği adına site ismini veremem...

Ama mp3 sitesi olduğunu söyleyebilirm...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee peki bu arkadaş ne kadar zamandır bunu yapıyo... her gelen reklama tıklarsa tez zamanda atılması lazım...

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemle bir gün yakalanmadan yayın yapayım, yeter sanırım :) .. 5-6 bin dolar, ohhşş ..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle bişey yapmanın imkanı yok zaten... adamlar gelip illaki sitene bakmıyolardır banlamak için sonuçta... istatistikler falanda atılmana sebep olabilir...

H

hengame

Misafir
rapidmp3.net de vardı bannerleri tıklamadan mp3 indirilmiordu bannerlerde toplistelere gidiordu

N

n0kta

Misafir
Çok kolay bir sistem istesem kurarım google da anlamaz üstelik... Fakat hile nasıl yapılır ilk önce mantığını düşüneceksiniz. Siz direk şöyle olsun böyle olsun diye koyup banlanıyorsunuz. Hile ile istesem google dan zengin olurum ama namuslu bir ailenin en küçük çocuğuyum. Yapamıyorum bi türlü. (bi ara yapmadım değil, çakmadı salaklar :p)

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok süper

hengame' Alıntı:
rapidmp3.net de vardı bannerleri tıklamadan mp3 indirilmiordu bannerlerde toplistelere gidiordu

Valla güzel sistem ama google da bunu yapmak tehlikeli olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi