İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hint profesyonellerinden ÜCRETSİZ CEH webinarı !

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar,

Hindistan'da ve 4 farklı ülkede faaliyet gösteren bir IT firması kapsamında uzaktan egitim olarak 3 saatlik bir CEH(Sertifikalı Etik ******) eğitim semineri düzenlenecektir.

- Eğitim semineri ücretsizdir. Sertifika isteyen katılımcılara sertifikaları adreslerine sertifika basım bedeli dahil 14.85₺ ücret talep edilerek gönderilecektir.

- Firma birçok kurum tarafından akredite edilmiştir. Detay isteyen arkadaşlara kurum hakkında bilgi verilebilir.

Eğitim semineri tarihi : 15/12/2018 - 18.30-21.30 (TSI)
Kontenjan : 40 kişi ile sınırlı tutulmuştur.

Kayıt linki :
https://docs.google.com/forms/d/18vp9o-AR1sc5t_g0_f1Oab2MdK6ZJ_rkjxjWC_Yk94g

CgtyTrgt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıt formunu doldur hocam inşallah o kontenjandan faydalanabiliriz.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Noventa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar,

Hindistan'da ve 4 farklı ülkede faaliyet gösteren bir IT firması kapsamında uzaktan egitim olarak 3 saatlik bir CEH(Sertifikalı Etik ******) eğitim semineri düzenlenecektir.

- Eğitim semineri ücretsizdir. Sertifika isteyen katılımcılara sertifikaları adreslerine sertifika basım bedeli dahil 14.85₺ ücret talep edilerek gönderilecektir.

- Firma birçok kurum tarafından akredite edilmiştir. Detay isteyen arkadaşlara kurum hakkında bilgi verilebilir.

Eğitim semineri tarihi : 15/12/2018 - 18.30-21.30 (TSI)
Kontenjan : 40 kişi ile sınırlı tutulmuştur.

Kayıt linki :
https://docs.google.com/forms/d/18vp9o-AR1sc5t_g0_f1Oab2MdK6ZJ_rkjxjWC_Yk94g

Ben de kayıt formunu doldurdum. Acaba geçerli oldu mu? Eğitim hangi servis üzerinde yapılacak. vs. bilginiz var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi