İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hisse Bulma tekniği nedir?

ef_sane

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Borsada kazanmak için teknik analiz bilgisi çok önemli rol taşımaktadır.Hisselerin geçmişten gelen karakteristik özelliklerini öğrenmek için teknik analiz bilgisine gerek vardır.Kısa yoldan teknik analiz bilgisi öğrenmek istiyorsak googleye borsa teknikleri yazarsak kullanılan teknikleri bulabiliriz.Ayrıca Finnet programında hisse bulma tekniğini öğrenip senetleri tek tek taramadan otomatik olarak bulup trend değişmeden giriş yapabilir hızlı olarak para kazanabilirsiniz.Googlede hisse bulma tekniği araması sonuçlarıyla nasıl işlediği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bu sayfada bahsettiğim yöntemler hakkında bilgisi olanlar varsa bildiklerini bu sayfada paylaşırsa sevinirim.

ef_sane

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teknik analizi öğrenmek istiyorsanız bir borsa eğitim seti almalısınız ve kısa yoldan hemen öğrenmelisiniz size önerebileceğim set borsa teknikleri sitesinde satılan hisse bulma ve borsa teknik analiz eğitim setidir.Mutlaka borsa ile işlem yapanların sahip olması gereken bir rehber

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hisse haberlerini takip ediceksin ve analiz yapıcaksın birde küçük kağıda yatırım yapmayacaksın

borsacı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar Borsa da kazanabilmek emek ve iyi bir teknik ister.
Borsa'da yenilgilerin nedeni, insanların hedeflerini yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilmediklerindendir...
Borsa'da üç tehlike!

Pozisyonunuzu hedef'e varmadan bozmak!

Araştırma yapmadan yatırım yapmak!

Kısa günde aşırı kazanç hırsı!

Bunlar sizi bir av haline getirir...
Borsada kazandıran, Teknik analiz ve al-sat kararı veren sistemler mevcut Daha detaylı bilgiyi vermiş olduğum web sayfasında bulabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5