İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Canavarı Wordpress Flash Oyun Teması Sadece 30TL

SecurityCoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir kodlamasıyla uğraştığım Wordpress Flash Oyun Teması nihayet bitti.
Temama göz atmadan önce belirteyim şuradaki konuda yine benim ortağım olan ogulcan nickli arkadaşımın wordpress flash oyun temasına'da göz atabilirsiniz.Bu temanın satışı içinde Ogulcan nickli arkadaşa ulaşabilir yada direk benimle irtibata geçebilirsiniz.

Daha önce forumdan arkadaşlarla tartışıp karara bağladığım özellikleride ekledikten sonra artık tema satışa hazır.Tema tamamen hit alma amaçlı kodlandı.Forumda yaklaşık 2 senedir seo hizmeti verdiğimi zaten biliyorsunuz.Birçok arkadaşıma yardımcı olduğum seo taktiklerinin hepsi temaya uygulandı.Ayrıca reklam yerleşimi sayesinde reklam tıklama oranlarıda maksimuma çıkarıldı.

Buyrun temamızın Özellikleri ;

Bonibon v1.0 Wordpress Flash Oyun Teması ;

-- Valid Css
-- Valid XHtml
-- Reklam ve Footer Link Ayarlayabilmek İçin Basit Açıklamalı Tema Paneli.( Buradan Tema Üzerindeki Tüm Reklam Alanlarını ve Footer'a koyduğunuz Linkleri Kontrol Edebilirsiniz )
-- 6 Adet Reklam Alanı ( Daha da arttırılabilir )
-- Tıklama oranını maksimuma çıkaran reklam yerleşimi
-- Kolay indexlenme için tasarlanmış html
-- Sayfa hızlı yüklenme
-- Birer özel alan ile embed kodla uğraşmadan oyun ekleme
-- Sidebarsız oyun sayfası sayesinde oyunlara geniş ekran
-- Oyun sayfası altında rastgele oyunlar
-- Facebookda paylaş, oyun adı google araması
-- Anasayfada şuan oynanan oyunlar adı altında rasgele oyunlar
-- Oyunlara yorum yapabilme
-- Oyun önü 10 sn reklam koyabilme
-- Kimsenin bilmediği seo taktikleri ile donatılmış kod yapısı.

Demo ;
www.onlineoyunoyna.org

Satış ; PM
Pm ile uğraşamam hemen ulaşmam lazım diyorsanız msn, e-mail
[email protected]

Ücret ; 30 TL ( Tema Kurulumu ve Eğer Bilmiyorsanız Wordpress Kurulumu İçerisinde )
Tek Lisans 20 TL ( Tema Kurulumu ve Eğer Bilmiyorsanız Wordpress Kurulumu İçerisinde )
(Not: Lisans domaine yapılır.)

Benim wordpress sitem yok kurmayıda bilmiyorum diyorsanız Ücretsiz Wordpress ve Tema kurulumu'da bana aittir.

Birkaç Ekran Görüntüsü ;
tantm1.png

tanitim3.png

tanitim4.png

tanitim5.png

Yönetim Paneli Ekran Görüntüsü ;
tanitim6.png

Not: Konuyu ikinciye açıyorum gözümden kaçmış yanlış yere açmışım eğer forum kuralları ihlali ise diğer konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

elg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce siteye uyarlayabiliyormusunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5