İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit için hergün sitemize içerikmi eklemeliyiz

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi arkadaşlar ben bir site yaptım 1 ay ellemedim hiçbirşey eklemedim hit düştü. Hergün birşeyler eklemek şartmı hitin yükselmesi için? Yoksa pagerank ilemi alakalı.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hitinin olması için Tabi sitenin içeriğinin olması gerekiyor +
Google nin sevdiği bir şeydir güncel bir site Sitene bişiyler eklemen sana + puan olarak ( hit ) olarak geri Dönecektir..

YaNi bir Nevi Google index sayin ne kadar Çok ise o kadar iyidir en önemli şey ise

benim sitemdeki konu sayisi fazla nasil olsa hit gelir diğe Boşuna bekleme Diğer yapman gereken şeyler ise Aynı içeriğie sahip diğer sitelerden Backlink almandır..
buda sana + bir puandir.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabi, bir aylık siteye backlink kasma duman olursun. Sen önce düzenli konu ekle, gerisi kendiliğinden gelir. Ama hiç backlink almamazlık da yapma tabi.

seo.yarismasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka sitelerden alıntı yapmayıp kendiniz özgün içerik eklemelisiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5