İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Kazanın!

C

CaHo

Misafir
populermp3 link100.net adresin kabul edilmiştir bu arada katılanlara burada bi kod verecez sitelerinin en altına eklmelidirler eklemeyenler atılcaktır

freemelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlız bu kod işini anlamadım...Eğer pop up kodu ise gereksiz olur..Neden derseniz millet service pack -2 yi kurdu....Zaten popup açılmıyor....Başka turlu bir değişime her zaman varım...Bu konuda acil bilgi istiyorum...

C

CaHo

Misafir
bu kodu ekleyin

aşağıdaki kodu katılanlar sayfalarının en altına eklesin

<center><iframe align=top width=700 height=50 marginwidth=0 marginheight=0 hspace=0
vspace=0
frameborder=0 scrolling=no src="http://www.muziklist.com/linkler.htm">
</ILAYER></iframe></center>

freemelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an host problemi yaşıyoruz...Ve sitemize ulaşamıyoruz....En kısa zaman da kodlar sitemizde yayınlanacaktırr....

S

sevdik

Misafir
slm

Kodları tamamladım muziklist.com uzerinden yapıyorum sevdik.net in hostunu birazdan ekliyorum Arkadaslar ufak tefek değişiklikler oldu ama

www.muziklist.com/add.htm de belirttim 1500+ tekil ayarladık hangi sitelerin eklenecegini yazdık kimseye de ayrıcalık yapmak dogru olmaz bunun icin sadece site isimleri ve uzantıları ekledim suanda 10 tane var Daha yer var gereken kişiler zaten gerek burdan gerek add.htm sayfasından bizimle iletişime gecebilir

umarım hepimize faydalı olur

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu nasıl bir şey

bu nasıl bir proje biraz acıkalrsanzı katılabilriz ?? daha önceki yaptıkları gibi bir sürü siteye 15-20 sitenin linkini ekleme ise ben katılma..

C

CaHo

Misafir
slm

sevgili sanalkeyif.com sahibi verilen kodu ekle ve gor nasıl bence güzel bir proje msn adresini verirsen bahsedebilirim sana ayrıntılardan

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.lovemove.com Katılmıyor...

arkadaşlar bazı arkadaşlar bizim yerimize konuşuyor. kendi kendine bizim ağzımızdan birşeyler söylüyor. www.lovemove.com olarak bu projeden çekildik. tekrar katılmak gibi bir şeyimiz yok. çünkü verim alamayacığımız düşünüyoruz 100-200 hit alanlar dahi katıldı projeye. projenin kuralları ihlal edildi. teşekkürler...

S

sevdik

Misafir
slm

lovemove projeye 100-200tekili site alinmadi siteleri ben ekliyorum sevdiknet 5bin tekil muziklist1000+ reklami koydum sitemde o da 1500+ olacak sevdiknet i simdi yukliyorum hostuma kimse kimseye bosuna link vermiyecek herkese esit sartta verim alicak kalitemp3.net e de soyledim pop-uplari cikaracak yakinda sonucta sitenin altinda olacak bu kod ama kimseyi zorliyamayiz ben biraz daha bekliyorum gerekirse kendi arkadaslarim var hiti yuksek olan onlara ekletirim supheniz olmasin amacim sadece CaHo arkadasimiza yardimci olmak iyi calismalar

ReakSiyon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netdunya.com u da eklerseniz sevirim. hitimiz 1500+ değil fakat açılalı 2 hafta bile olmadı. istikbal vaat ediyor..

B

besturk.net

Misafir
dostum iframe olmasın bence;
1- Sayfanın açılmasını yavaşlatır.
2- Pr yi arttırmaz.

S

sevdik

Misafir
suanda kodu eklemeyin gereken aciklamayi ben yapacagim ve gereken kisilere ozel mesaj ile burda iletecegim oke

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi