İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Hit Motoru Açılmıştır. Ücretsiz Hitini Tavana Çıkar (İyinet üyelerine +500 Kredi)

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Daha önceden bu tür sitelere hiç kayıt olmamışlar için konuyu basitçe adım adım anlatıyorum.

Sitemiz Hit Kazanma Sitesidir. Evet Yanlış Görmediniz Hit Kazanma Sitesidir.

Günlük 3000 Hit Kazanabilirsiniz. Bu siteden kendi sitenize her gün binlerce hit çekebilirsiniz.

Üyelik ve Hit Kazanma Tamamen Ücretsizdir.

Yalnız Ücretli Hit Satın Alma İmkanımızda bulunmaktadır.

1-Sitemizden Hit Kazanmak için Öncelikle Üye Olmalısınız.
2-Üye olduktan sonra size aktivasyon kodu gönderilir. O koda tıklayarak üyeliğinizi aktifleştiriniz. (Bazen yoğunluktan dolayı aktivasyon kodu gelmeyebilir. Aktivasyon kodu gelmeyenleri 1-2 saat içersinde biz inceleyip onaylıyoruz)
3-Hesabınız aktifleştirdikten sonra Üye girişi yaparak Sitelerim sayfasından sitenizi sisteme eklemelisiniz. (Sitenizi ekledikten 1-2 saat sonra siteniz incelenip onaylanır. Bazen bu süre 24 saatte sürebilir)
4-Üyeliğiniz aktifleştikten sonra sitenizin onaylanmasını beklemeden Kredi KazanButonuna Tıklayın 30 saniye de 1 Kredi kazanıyorsunuz. (Siteniz onaylandığında kazandığınız kredileri de sitenizi aktarırsınız)
5-Kazandığınız kredileri sitenize aktarmak için Kredi Aktar sayfasına gidiniz.
6-Kredilerinizi aktardıktan sonra aktardığınız kredi kadar sitenize hit gelmeye başlar.
7-Herhangi bir sorun yaşarsanız Destek Forumuzdan7/24 Yardım alabilirsiniz.
Üye Olmak İçin Tıkla: http://hitmotoru.net

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"* İlk 100 üyemize (ilk 13 hariç) bir aylık Normal Üyelik verileceketir !"
Diğer üyeler anormal üyemi olucak?

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyeliğinizi onayladım +500 krediyi ekledim. hit gelmesi için en az 500 kredi kazanmalısınız.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyeliğiniz onaylandı +500 kredi eklendi
sitenize hit gelmesi için en az 500 kredi kazanmalısınız.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
benim bu konuda bir eksiğim var bu sistemi google severmi, bizim sitemize ne gibi fayda sağlayacak yani gerek arama motoru gerek hitlistler bu konuya ne diyecek bilgilendirirseniz sevinirim.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin doğrusu şu eğer sitende google reklamları varsa zararı olur. Eğer sitende google reklamları olmazsa faydası olur. Toplistlerde, hitlistlerde üste çıkarsınız. Google sitenizdeki trafiğe bakar. Siteniz ne kadar hareketli ona bakar. Tabi özgün içerik en önemlisi.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayıt oldum 3gen kullanıcı adıyla.

ilk 13 teyim inşallah :D

üyeliğin onaylandı +500 kredi eklendi.

Bugünki istatislikler
Toplam Üye Sayısı : 302. Sıradasın. :D
Toplam Site Sayısı : 205
Kredi Kazanan Üye Sayısı : 108
Bugün Harcanan Toplam Kredi : 13812
Bugün Kazanılan Toplam Kredi : 16230

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar arkadaş, üye oldum. Nasıl kullanacağız bu hitleri. Yardımcı olabilir misin ?
Konu için ayrıca teşekkür.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitleri kullanmak için en az 500 kredi kazanmalısın. Sol üstte Kredi kazan butonu var panelim butonun yanında ona tıkla 500 kredi kazan hitler sitene gelir.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
golge21
üyeliğiniz onaylandı +500 kredi verildi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5