İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit Sayım Sizce Nasıl?

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 3 tane bloğum var bugünkü tekil hit sayılarını sizce nasıl:
Android Market:14 tekil hit-31 çoğul hit(2 aylık)
Android Platformu:6 tekil hit-20 çoğul hit(2 aylık)
Şiirrci:4 tekil hit-14 çoğul hit(1 aylık)
sizce rakamlar nasıl fazla mı düşük?

muratsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha cok başındsın özgün içerik ve biras zamanla sayı artacaktır

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha cok başındsın özgün içerik ve biras zamanla sayı artacaktır
Bu aralar baya yükselmeye başladı zaten.
Android Market 150 tekil hiti buldu fakat bugün düşüşe geçti 60 tekile indi.Dün alexa türkiye rankı çıktı.
Android Platformu da biraz yükseldi 15-20 tekil hit arası değişiyor.Dün alexa türkiye rankı çıktı
Şiirci: 10 tekil ortalamayla gidiyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
android alanında büyük bloglar var, şu aşamada onları geçmen ve hitlerine ortak olman zor gibi gözüksede uzun vadede sende ilk sıralarda yerini alabilirsin

muratsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu aralar baya yükselmeye başladı zaten.
Android Market 150 tekil hiti buldu fakat bugün düşüşe geçti 60 tekile indi.Dün alexa türkiye rankı çıktı.
Android Platformu da biraz yükseldi 15-20 tekil hit arası değişiyor.Dün alexa türkiye rankı çıktı
Şiirci: 10 tekil ortalamayla gidiyor.

yeni bloglar için hiç fena değil

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
android alanında büyük bloglar var, şu aşamada onları geçmen ve hitlerine ortak olman zor gibi gözüksede uzun vadede sende ilk sıralarda yerini alabilirsin
Hocam benim bloğa çok insan girse çok iyi olacak giren çıkmıyor zaten çok faydalı konularım var,şu an imkansız ama 1-2 sene sonra türkiyenin en büyük android blogları arasında olabilirim.Zaten android forumlarında çok bilinen bir kişiyim yöneticilikte yapmıştım yani bu konuda bilgim yüksek dediğiniz gibi biraz zaman gerek..

- - - -Güncellendi - - - - - -

yeni bloglar için hiç fena değil
Bugünkü hitler de şöyle:
Android Market: 48 tekil hit-103 çoğul hit
Android Platformu:11 tekil hit-19 çoğul hit
Şiirci: 3 tekil hit-4 çoğul hit
Baya bir düşüş var :/

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Siteleri yeni açmanı asla bir neden olarak görme.Sen hitlerini bile kontrol etmeyi bırak.Mesela normal hayattan bir örnek sana mesela insanlar kilo verirken bazı insanlar sürekli tartıya bakıp kilo veremediği için üzülür ve pes eder ama bazı insanlarda tartıya bakmaz ve kilo vermek için yaptığı şeyleri sürekli devam ettirir.Örnek birazcık can alıcı olsada :D bence sen siteni sürekli özgün içeriklerle doldur ve 1-2 ay mesela hitlerine bakma.Tabi seo için gerekli çalışmalarıda yap.1-2 Ay boyunca hitlerinin sürekli yükseldiğini düşün ama kesinlikle hiçbir sayaca bakma.Bakalım 1 ay sonra hitlerin nasıl olacak.

Sana öneriyorum şuanda çünkü bloggerda 56 tane fln blog çoğunda sürekli sayaç sürekli sayaç moralim bozuldu bıraktım ama yeni açtıklarımda sürekli özgün içerik girdim ve hitlerimin yükseldiğini düşündüm sonuç başarılı ;)

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteleri yeni açmanı asla bir neden olarak görme.Sen hitlerini bile kontrol etmeyi bırak.Mesela normal hayattan bir örnek sana mesela insanlar kilo verirken bazı insanlar sürekli tartıya bakıp kilo veremediği için üzülür ve pes eder ama bazı insanlarda tartıya bakmaz ve kilo vermek için yaptığı şeyleri sürekli devam ettirir.Örnek birazcık can alıcı olsada :D bence sen siteni sürekli özgün içeriklerle doldur ve 1-2 ay mesela hitlerine bakma.Tabi seo için gerekli çalışmalarıda yap.1-2 Ay boyunca hitlerinin sürekli yükseldiğini düşün ama kesinlikle hiçbir sayaca bakma.Bakalım 1 ay sonra hitlerin nasıl olacak.

Sana öneriyorum şuanda çünkü bloggerda 56 tane fln blog çoğunda sürekli sayaç sürekli sayaç moralim bozuldu bıraktım ama yeni açtıklarımda sürekli özgün içerik girdim ve hitlerimin yükseldiğini düşündüm sonuç başarılı ;)
Hocam ben pes etsem zaten 2 ay önce 60 tekil hite kadar çıkan sitemin google botlarının aptallığı yüzünden kitlenip 9 gün sonra tekrar açılmasıyla 0 indiği zaman pes etmiş olurdum,2 ay çabaladım o ankı haline getirmek için.Hitlerin azalması biraz üzer ama pes ettiremez üstelik merak ediyorum zaten :D

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam ben pes etsem zaten 2 ay önce 60 tekil hite kadar çıkan sitemin google botlarının aptallığı yüzünden kitlenip 9 gün sonra tekrar açılmasıyla 0 indiği zaman pes etmiş olurdum,2 ay çabaladım o ankı haline getirmek için.Hitlerin azalması biraz üzer ama pes ettiremez üstelik merak ediyorum zaten :D

Valla o alanlarda başarılı olman için baya bi uzun zaman gerekli o uzun zaman içindede google botları bunu kaç kere yapar bilemem :D

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam biraz realist olmak gerekirse hit durumunuzun berbat olduğunu söyleyebilirim. Biraz daha yoğun çalışmanız gerekiyor.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Elimde 2-3 senelik bir domain yok.2 aylık siteyle ancak bu kadar oluyor.

Hocam ben pes etsem zaten 2 ay önce 60 tekil hite kadar çıkan sitemin google botlarının aptallığı yüzünden kitlenip 9 gün sonra tekrar açılmasıyla 0 indiği zaman pes etmiş olurdum,2 ay çabaladım o ankı haline getirmek için.Hitlerin azalması biraz üzer ama pes ettiremez üstelik merak ediyorum zaten

Demişsin.

2 ay önce yeni açtığın günmü 60 tekil hit yaptın.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Elimde 2-3 senelik bir domain yok.2 aylık siteyle ancak bu kadar oluyor.

İşin domainle alakası yok. 2 aylık bir domainle şu an günlük tekil hitim 350-500 arası ve PR değeri 1.

Siz görüş almak istediğinizi belirtmişsiniz; ben de gerçekçi bir değerlendirme yaptım.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İşin domainle alakası yok. 2 aylık bir domainle şu an günlük tekil hitim 350-500 arası ve PR değeri 1.

Siz görüş almak istediğinizi belirtmişsiniz; ben de gerçekçi bir değerlendirme yaptım.

Direk acı gerçeği söyledi :D:D ya hani senin sitenin konuları ne biliyim biraz zor konular hit çekmek için.

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yaptıklarınızı bizlere anlatın bakalım ki herkes öğrensin nasıl 350 tekil hit yapabileceğini.

Direk acı gerçeği söyledi :D:D ya hani senin sitenin konuları ne biliyim biraz zor konular hit çekmek için.

Uzmanlık alanım ve bana zevk veren konu bu ne yapayım yani :D Şu an için öyle olabilir ama ben olaya kısa vadeli bakmıyorum.Biraz zaman gerek.Benim bir arkadaş var heker adam 1 aydır içerik bile girmiyor siteyi 2 ay önce açtı siteyi sallamıyor sitenin pr değeri 3 alexası 1 milyon,ben onun kadar bilgili değilim ama 1-2 sene sonra ezici bir üstünlük yakalayacağım çünkü onun ki kişisel bir blog,ben en azından insanlara bir şeyler öğretmeye çalışıyorum oysa kafasına göre takılıyor ve eminim hile yapıyor,elinde sonunda google hak edeni öne çıkaracaktır.

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Uzmanlık alanım ve bana zevk veren konu bu ne yapayım yani :D Şu an için öyle olabilir ama ben olaya kısa vadeli bakmıyorum.Biraz zaman gerek.Benim bir arkadaş var heker adam 1 aydır içerik bile girmiyor siteyi 2 ay önce açtı siteyi sallamıyor sitenin pr değeri 3 alexası 1 milyon,ben onun kadar bilgili değilim ama 1-2 sene sonra ezici bir üstünlük yakalayacağım çünkü onun ki kişisel bir blog,ben en azından insanlara bir şeyler öğretmeye çalışıyorum oysa kafasına göre takılıyor ve eminim hile yapıyor,elinde sonunda google hak edeni öne çıkaracaktır.

Zevk alıyorsan sıkıntı yok :D:D Ya heker olmaya gerek yok ben siteyi 3 veya 2 hafta oldu açalı pr3 2.800.000 alexası.Sadece seçtiğin konuya bağlı oda acı çeke çeke yükselicem diyosan bundan zevk alıyosan sıkıntı yok :D

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yaptıklarınızı bizlere anlatın bakalım ki herkes öğrensin nasıl 350 tekil hit yapabileceğini.

Kusura bakmayın; ama böyle emir kipiyle ve yargılar gibi cümleler kurarsanız hiçbir ortamda bilgi edinemezsiniz.

Ama ben size sitemi ve durumu özetleyim:

Domain Kayıt Tarihi: 26 Eylül = http://whois.domaintools.com/sosyalmedya.cc

İlk konu giriş tarihi: 28 Eylül = http://sosyalmedya.cc/android/angry-birdsun-yeni-versiyonu-bad-piggies-cikti/

Domain malumunuz hiç tutulmayan cinsten.

sosyal medya anahtar kelimesinde kaçıncı sırada olduğuna buyrun siz bakın;

http://www.google.com.tr/search?q=s...77a85b7ea93e05&bpcl=38093640&biw=1366&bih=667

Bugünkü tekil hit: 332

Nerdeyse 1,5 ay bile olmamış bir sitenin durumu buysa; sitelerinize biraz daha yoğunlaşmanız gerekiyor.

Son olarak; eğer ki eleştiriye; ki eleştirinin her türlüsü yapıcıdır, açık değilseniz lütfen içerisinde "Sizce" kelimesi geçen bir konu başlığıyla insanların görüşlerini sormayın.

Bertinos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın; ama böyle emir kipiyle ve yargılar gibi cümleler kurarsanız hiçbir ortamda bilgi edinemezsiniz.

Ama ben size sitemi ve durumu özetleyim:

Domain Kayıt Tarihi: 26 Eylül = http://whois.domaintools.com/sosyalmedya.cc

İlk konu giriş tarihi: 28 Eylül = http://sosyalmedya.cc/android/angry-birdsun-yeni-versiyonu-bad-piggies-cikti/

Domain malumunuz hiç tutulmayan cinsten.

sosyal medya anahtar kelimesinde kaçıncı sırada olduğuna buyrun siz bakın;

http://www.google.com.tr/search?q=s...77a85b7ea93e05&bpcl=38093640&biw=1366&bih=667

Bugünkü tekil hit: 332

Nerdeyse 1,5 ay bile olmamış bir sitenin durumu buysa; sitelerinize biraz daha yoğunlaşmanız gerekiyor.

Son olarak; eğer ki eleştiriye; ki eleştirinin her türlüsü yapıcıdır, açık değilseniz lütfen içerisinde "Sizce" kelimesi geçen bir konu başlığıyla insanların görüşlerini sormayın.
Yoğunlaşmaktan kastınız nedir?

Zevk alıyorsan sıkıntı yok :D:D Ya heker olmaya gerek yok ben siteyi 3 veya 2 hafta oldu açalı pr3 2.800.000 alexası.Sadece seçtiğin konuya bağlı oda acı çeke çeke yükselicem diyosan bundan zevk alıyosan sıkıntı yok :D
Ben niye öylr yapamıyorum ki :(

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çalışmalarınızı planlamanız gerekir. 2-3 günde bir konu açtığınızı gördüm bu yeterli değil. Hitli ve aranan kelimeleri araştırın. Planlı ve düzenli olarak konu açın.
Başlıklarınız aratıldığında çıkmıyor. SEO çalışmaları yapın.
Alan güzel, geleceği de var ama içerik yetersiz. Daha fazla çalışmalısınız.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çalışmalarınızı planlamanız gerekir. 2-3 günde bir konu açtığınızı gördüm bu yeterli değil. Hitli ve aranan kelimeleri araştırın. Planlı ve düzenli olarak konu açın.
Başlıklarınız aratıldığında çıkmıyor. SEO çalışmaları yapın.
Alan güzel, geleceği de var ama içerik yetersiz. Daha fazla çalışmalısınız.

Yoğunlaşma burda açıklanmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi