İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit sorununuz olmasa hangi kategoride site açarsınız?

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok akıllı birisin :) Hit sorunun olmadığı belli oluyor. Sen hit çözümlerini anlat, bizde en iyi konuları sunalım sana.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
araba kiralama (car hire).

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

reklam verenin fazla olduğu kategoriler tercih edilebilir. hosting, turizm gibi yayınlanan reklamlar üzerinden kazanç sağlayan alanlar her zaman değerlendirilmelidir.

mizah gibi "çöplük tabir edilen" siteler ile sürekli "neden az kazanıyorum?" başlıkları açabilirsiniz..

D

Doğa

Misafir
Eğitim alanında açardım ...

Gerek dersaneler , gerek diğer eğitim kurumları reklam verecektir.

hele hele o siteye , açıköğretim , ehliyet kurs , dgs , öss , kpss eklersen , özgün yazılarla hem adsense programından , hemde free reklamlardan kazanırsın.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr diyorsan sağlık sitesi aç ( yalnız şuna dikkat bir içeriğe yönel mesela kas, bebek, kadın kelimelerinden sitende bolca geçsin. ) yanlış hatırlamıyorsam sadece bir kadın kelimesiyle adwords tan reklam vermek için adam min. 0.3-0.5$ gibi mebla ödüyor :) buda demektirki senin sitende öyle bir reklam çıktıgında o para sana gelecek.

Eğer yabancı site düşünüyorsan arkadaşın dediği gibi "car hire" bu kelime tık başı sna 0.5 ten aşağı vermez. zamanında denedim günde 4 tıka 4-5$ alıyordum.

Yada dil kurslarını, ingilizce eğitim hakkında bir konu belirle bunlara yönel yine çok iyi reklam fiyatları var.

Bunları nerden biliyorum, adwords kullandım orda keywords seçerken belli başlı reklamların arama fiyatlarına bakabiliyorsunuz bi nevi hangi kelime ne kadar eder az çok tahmin edebilirsiniz (tabi bunları tahmin etmeniz için biraz zamanınız geçecek googleyle bi samimiyetlik kuracaksınız :D )

Umarım bilgiler faydalı olur ;)

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaslar konuya "car hire" denilmis, soruyu soran arkadas yanlis kelimelere yatirim yapacak. Oto kiralamanin ingilizcesi "Car Rental" yada "Rental Car" dir.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tr diyorsan sağlık sitesi aç ( yalnız şuna dikkat bir içeriğe yönel mesela kas, bebek, kadın kelimelerinden sitende bolca geçsin. ) yanlış hatırlamıyorsam sadece bir kadın kelimesiyle adwords tan reklam vermek için adam min. 0.3-0.5$ gibi mebla ödüyor :) buda demektirki senin sitende öyle bir reklam çıktıgında o para sana gelecek.

Eğer yabancı site düşünüyorsan arkadaşın dediği gibi "car hire" bu kelime tık başı sna 0.5 ten aşağı vermez. zamanında denedim günde 4 tıka 4-5$ alıyordum.

Yada dil kurslarını, ingilizce eğitim hakkında bir konu belirle bunlara yönel yine çok iyi reklam fiyatları var.

Bunları nerden biliyorum, adwords kullandım orda keywords seçerken belli başlı reklamların arama fiyatlarına bakabiliyorsunuz bi nevi hangi kelime ne kadar eder az çok tahmin edebilirsiniz (tabi bunları tahmin etmeniz için biraz zamanınız geçecek googleyle bi samimiyetlik kuracaksınız :D )

Umarım bilgiler faydalı olur ;)

iyi analiz arkadaşım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5