İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hit toplist için bir teori

K

kubilay

Misafir
sitemden bit hit topliste pop açacam ordan geleni diğerine ondan gelenida diğerine :D
ozaman benim kitlemde sadece ilk popup gözükür diye düşündüm.

şimdi sıralamayı nasıl yapsam.

ilk pop hangi 2. 3. 4. hangisi olmalı

fikir nasıl :D

vede bu tarz toplisti olan arkadaşlar yazmasın lütfen
ilk açtıgıma 100 gider gibi

W

w0w

Misafir
Ordan geleni başka bir hitlist e yönlendirmen baya zor.. Kodlaması imkansız bile denebilir.

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her Oturum icin bir kere actirabilirsen surekli ziyaretciye popup açmasini engellemiş ve sitede kalmasini saglayabilirsin.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana bi akıl iframe kullan bi sayfanda iframeden border ayarlarını 0 a 0 yap sitenin hiti toplistlerde yükselir senin sayfan acıldıgında butun toplistlere kullanıcı gitmiş gibi gözükür ama bunu tasvip etmiyorum bosuna bantlarını yemiş olursun karsı tarafın tasvip etmiyorum :) yapma bence
örnek
<iframe src="www. t op l i s t .com ? üye= idd" width="0" height="0" scrolling="no">
</iframe>

sayfana 50 tane toplisti koyabilirsin

bu yazı sadece bilgilendirme içindir hiç bir webmasterın yapması tasvip edilmemektedir

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfaya 50 tane toplist 'i iframe ile baglandigi zaman olusacak dez avantajlar

1. Sayfa gec acilacak
2. Karsi tarafin bandi bosu bosuna gidecek
3. Olusan herhangi bir java hatasi sende de gozukecek
4. Olaki bir virus olayinda seninde siten virus dagitmis olacak
5. Olasi bir popup olayinda senden de popup acilacak ( realist.gen.tr )
6. Sen o toplistlerde yukseldikce o toplistleri de baska toplistlerde yukseltmis olacaksin.
7. Gelen ziyaretcilerinin bir kismini bir sonraki gelislerini engellemis olacaksin.
8. Bunun sana bir getirisi olmayacak
9. Buna ayiracagin zamani kendi sitene ayirip icerigini genisletirsen daha fazla ziyaretci kitlesi elde edebilirsin
10. Herseyde basarili olmani dilerim.

( Benim aklima gelenlerdi realist ornegi yalnis anlasilmasin popup acildigi icin soylemek istemistim )

Iyi calismalar...

W

w0w

Misafir
cahveci' Alıntı:
sana bi akıl iframe kullan bi sayfanda iframeden border ayarlarını 0 a 0 yap sitenin hiti toplistlerde yükselir senin sayfan acıldıgında butun toplistlere kullanıcı gitmiş gibi gözükür ama bunu tasvip etmiyorum bosuna bantlarını yemiş olursun karsı tarafın tasvip etmiyorum :) yapma bence
örnek
<iframe src="www. t op l i s t .com ? üye= idd" width="0" height="0" scrolling="no">
</iframe>

sayfana 50 tane toplisti koyabilirsin

bu yazı sadece bilgilendirme içindir hiç bir webmasterın yapması tasvip edilmemektedir

Bunu yapan sitelerin tamamı farkedildikleri an banlanır. Bu şekilde 20ye yakın site sildim sitemden... Hileye teşvik etmek ne katıyor sana anlamıyorum. Resmen adama hileyi anlatıp sonra yapmanı tavsiye etmiyorum diyosun niye yazıyosun ki o zaman?

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bilgi paylasmak istedim bunları googledan da bualabilirdi ama zararlarını bulamasdı bir yanlısı yapmaması için zaten uyardım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi