İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiti az siteler için para kazanma yolu.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.

Hiti : 2000 - 2500 siteler için bir ipucu veriyim Siz siz olun adsenseden para kazanmak diye birşey düşünmeyin. pop-up açıyorsunuz kazanabilirsiniz ama bu banlanma sebebiniz olabilir garanti bir paranız olmuyor Adsende arkadaşlar 7 aydır sedo ile çalışıyorum. Allaha şükür hiç para yollamamazlık olmadı.. Herzman elime ulaştı sedo'nun mantığı bir domin satarsınız gözden cıkardığınzı bir domaini satın + onu sedo dnslerine yonlendirin adsenseye pop-up açaçağınıza Satılığa cıkardığınız domaini pop-up açın hem para kazanın hem trafik yapın sedoda mutlaka bir alıcı bulucaksınızdır.. Daha sonrada bir ekte domain ekleyin.. oda sedoda dahima dursun bunada pop-up açmayın.. sakın :) bu para kazanma yolunuz olacaktır.. Şuanda bütün mp3 siteleri banlanmaktadır.. Sizin yapıcağınız şey mp3 şarkıları yeni şarkıları ekleyerek bu linkleri download değilde sedo'daki domainize yonlendirin.. Bu size para kazandırcaktır..

umarım kafa karıştırcak birşey yazmamışımdır..
KAZANAN TÜRK WEBMASTER OLSUN ;)

iyi çalışmalar
Saygılarımla

T

tahtakale

Misafir
Çeviri programı kullanıyorum ama o da çözemedi :D
Hocam tam olarak ne demek istedin ? :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yozgatlı bu olay hileye giriyor da girmiyorda :) yani çözme yetenekleri yok diyebilirz.. tabiki çok para kazanmakta biraz şüphe duydurur. Tahtakale anlatmak istediğim biraz karışık olabilir. Kısa ve öz anlatıyım Sedo'ya bi domain sattırırsan yani sedo'ya 10€ 20€ komisyon kazandırırsan sitenden sedo seni herzman yanında bulundurur artıkj sana güveni artar. + Seni biraz soruşturcak mnail atıcak bu kaynağı nerden alıyorsun felan filan sende güzel bir mail atarak bundan sonra garanti paralarını alıcaksınız. Ne cevabı verdiğini sorarsan bende unuttum cunku bi başka bi abimizden almıştım allah razı olsun ondan. Bu işlemleri yaptıktan sonra dediğim gibi yeni şarkıları download link yerine sedo'ya yonlendirdiğin domain linki vererek.. Para kazanmanın yolu sana açık olucaktır.. Düşün işte 7 aydır sedo ile çalışıorum.. hiç bir zaman aksaklık olmadı bi geçen ay 1 hafta geçikti o kadarcık :) Adsense'den bin kat iyi sedo !

SEDO COK YAŞA :)

iyi çalışmalar
saygılarımla

T

tahtakale

Misafir
hocam, sedo beni de seviyor zaten ;)
2-3 domain sattım, gelen trafik maillerine cevap verdim.
Şuan aylık kazancım 500 euro üstünde.Her ay sedo da domainlerimden 1 tanesini "Featured Domains" listesine ekletiyorum ;)

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki webmasterları yanlış yönlendiriyor, hileye teşvik ediyormuşsunuz gibi geldi bana. Çünkü Sedo da 2-3 domain satan fakat hemen sonrasında da yoğun trafikten dolayı hesabı kapanan birsürü insan var. Hile olmadıkça tabii ki sedo iyi, ödüyor ama 'zaten 1-2 domain satarsanız sedo artık sizi sever' falan hikaye.... Türk olmanın en büyük özelliği zaten bu 'Duygusal davranmak!'

Ama avrupalı herzaman işle aşkı ayrı tutar. Ve birkaç şeyle 'sevmek' 'kayırmak' onlar için geçersizdir. 15 senelik avrupa tecrübem bu.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
hocam, sedo beni de seviyor zaten ;)
2-3 domain sattım, gelen trafik maillerine cevap verdim.
Şuan aylık kazancım 500 euro üstünde.Her ay sedo da domainlerimden 1 tanesini "Featured Domains" listesine ekletiyorum ;)

Featured Domains nasıl oluyo:)nasıl ekliyorsun

T

tahtakale

Misafir
webmasterrifo' Alıntı:
Sanki webmasterları yanlış yönlendiriyor, hileye teşvik ediyormuşsunuz gibi geldi bana. Çünkü Sedo da 2-3 domain satan fakat hemen sonrasında da yoğun trafikten dolayı hesabı kapanan birsürü insan var. Hile olmadıkça tabii ki sedo iyi, ödüyor ama 'zaten 1-2 domain satarsanız sedo artık sizi sever' falan hikaye.... Türk olmanın en büyük özelliği zaten bu 'Duygusal davranmak!'

Ama avrupalı herzaman işle aşkı ayrı tutar. Ve birkaç şeyle 'sevmek' 'kayırmak' onlar için geçersizdir. 15 senelik avrupa tecrübem bu.

Hocam, Featured Domains listesini kullanınca aşk ve iş birbirinden ayrılıyor.

Yozgatlı;
http://www.sedo.com/shop/?tracked=&partnerid=&language=tr&productid=1110 bakarsan, detaylı bilgi alabilirsin. Ayda 39 usd ödeyerek domainini ana sayfada bulunan "Featured Domains" listesine ekliyorsun.Ana sayfada sürekli kalmıyorsun, yeni müşteriler geldikçe alt sayfalara kayıyorsun ama hem arama sonuçlarında hem de sedo ile yaptığın trafik mail görüşmelerinde çok işe yarıyor. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyoruz yani ;)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yabancı 2500 hite adsenseden günde 50 dolar gelir. daha ne olsun. hem legal hem de içeriğe ulaşabilir ziyaretçi. sedo - şarkıya başka pop lar vs. ne gerek var.
zaten moda oldu; ilginç linkler ekleyip alakasız başlıklarla alakasız sitelere yollamak gibi.. günlük hesaplar peşinde koşmayın..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw ben de merak ettim, 2500 hitle nasıl turk ziyaretçisiyle ulaşıyorsun.

S

Sporty

Misafir
Güzel Yöntem.. Ancak gene atılma riskin google adsense ye popup açmakla aynı.. bunda bi avantajın var parayı hemen eft ile alabiliyosun.. google gibi 5 ay sonra değil :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedo bin kat google adsenseden iyidir.. Google adsense reklamlarında o kadar 728x90 alanı veriyorsunuz + 468x60 veriyorsunzu dahada başka boyutlarda bunu Text olarak etkili göz alıcı domainlerin isimi olarak verseniz google adsenseden daha cok kazanacaksınızdır.. Beninm düşüncem..

Örnek link : www.ornek.com (For Sale)
Böyle bi büyük renkli bi yazı şekli kazandırmazmı + hem ayrı sayfa acılıor bunda. google adsensede reklam tıklamalarında akış yapıor buda bizlere hit kaybettirior..

Yukarıda bi arkadaşımız demişki hile olayı Ben size sadece google adsense'de pop-up açarak kazananlar için demek istedim.. Bunuda açıklamış olayım.

İyi çalışmalar
Saygılarımla

G

Geveze.at

Misafir
6 Tane Domainim Show Case (Almancasi) de. Oraya koyduklarimin cogu satiliyor. Böyle böyle hem sedo hem ben Allaha sükür haddinden fazla kazandim. Artik parking olayinda istedigim kadar hile yapsamsa sedo tek kelime etmiyor. Cünkü sedo benim üzerimden binlerce € kazandi ve kazanmaya devam ediyor
Sedo nun mantigi su. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez

S

Sporty

Misafir
komsunet' Alıntı:
Arkadaşlar sedo bin kat google adsenseden iyidir.. Google adsense reklamlarında o kadar 728x90 alanı veriyorsunuz + 468x60 veriyorsunzu dahada başka boyutlarda bunu Text olarak etkili göz alıcı domainlerin isimi olarak verseniz google adsenseden daha cok kazanacaksınızdır.. Beninm düşüncem..

Örnek link : www.ornek.com (For Sale)
Böyle bi büyük renkli bi yazı şekli kazandırmazmı + hem ayrı sayfa acılıor bunda. google adsensede reklam tıklamalarında akış yapıor buda bizlere hit kaybettirior..

Yukarıda bi arkadaşımız demişki hile olayı Ben size sadece google adsense'de pop-up açarak kazananlar için demek istedim.. Bunuda açıklamış olayım.

İyi çalışmalar
Saygılarımla

Sen Bunu denedinmi dostum?
Belki dediğin gibi olabilir ama birde şu var, adam for sale linkine tıklayınca para kazandırmıyorki bize.. bide ayrıca açılan sayfadaki reklama tıklaması gerek. Olumsuz bakmıyorum yanlış anlama ama denediysen sorun yok, denemediysen çokta iyi fikir gibi gelmedi bana açıkçası

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
daha önce sizin söylediğiniz şekilde yapmıştım sedoda. domain eg-zotik içerikli bir domaindi www.domain.com (for sale) olarak siteme yazdığımda baya ilgi görmüştü ve kazandırmıştıda. sonra kredi kartı kullanmadığımdan param paypal'a yatmıştı ve hiç çekmedim hala duruyo. şu anda kredi ve hesap açtırdığımdan ve googledan banlandığımdan yeniden sedoya yönelicem. komsunet'in söyledikleri cidden faydalı olabilecek şeyler arkadaşlar. üzerine giderseniz dediği gibi güzel bir ek gelir sağlarsınız.

ve son olarak, hayırlı teskereler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5