İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiti olan siteler

internetkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isim & site tümünü vereyim sana dostum

www.hoopidik.com Sitemiz ismiyle birlikte tasarim ve tüm yapilmis banner logo v.s tümü satılık

Not: şu an gözüken isim internetkeyfi yaziyor logoda o isim haric

Fiyat: 1000$ olarak verilmiştir. ilgileneneler [email protected]

sitemizin hiti 1200-1350 arsinda günlük tekil 2500-3000 arasinda ise coğul hitimiz...

msn: [email protected]

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satılık domainler demedim lütfen konu başlığını iyi okuyun. HİTİ OLAN SATILIK DOMAİN SAHİPLERİNİN DIŞINDA KİMSE MESAJ ATMASIN LÜTFEN!. Moderatör arkadaşlar mesajları silerseniz sevinirim konuyla alakasız olan..

internetkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz ne söylüyoruz sana

Hitimizde var sitemizde sen almak istemiyorsun dostum bizi oyalamasana hoopidik.com iste sana hiti olan site & ismi 1000 uzerinde hiti var allah allah sen sadece hiti olan isim istiyorsun biz sana ikisini bir den veriyoruz tek taşla iki kuş misali...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetkeyfi' Alıntı:
Hitimizde var sitemizde sen almak istemiyorsun dostum bizi oyalamasana hoopidik.com iste sana hiti olan site & ismi 1000 uzerinde hiti var allah allah sen sadece hiti olan isim istiyorsun biz sana ikisini bir den veriyoruz tek taşla iki kuş misali...
Bu lafım sana değildi neden üstüne aldınki? Ayrıca her teklif verenin domaini almak zorundayım diye bir kural da yok. Yazarsın beyenirsek alırız.

E

erotika

Misafir
vallahi beni bulsaydınız 3 sene önce :)
3/4bin tekili olan manken sitesi tam 8 tane 1000 $a satmıştım asker muhabbetine :( Çok üzgünüm gerçi bir tanesi nin pr si 7 olmuş :(

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besiktaslim' Alıntı:
turk10.net e açılan popuplar kesildiği zaman 30 tekil alıyormu peki ?

yok gunde 1 tekıl alıyor ondada ben gırıyorum, hacı neresınden kım pop up açmış acaba ?
zaten bu toplist işine ısınmamıştım tuz bıber oldu ustune :p
en ıyısı kapatmak değişik bi sektore el atayım en ıyısı ben :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
dazlakcom' Alıntı:
zaten bu toplist işine ısınmamıştım tuz bıber oldu ustune :p
Valla bende isinamadim. Sayfa100.com aldik. Daha dogrusu ben o domaine para vermezdim ama bir arkadasin aklina uyduk. Fazlada ugrasmadim. Ugrasmiyorumda.. Arkadas ugrasiyor. Belki birseyler olur. Bir kac sene sonra :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5