İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiti olan siteler

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiti olan sitelerin domainlerine talibim. Fiyat konusunda konuşabiliriz. 500-1000 arası tekili olan ve domainden memnun olmayan/satmak isteyen varsa msn e gelebilir. Lütfen gereksiz yorumlar yazmayın, ilgilenmiyorsanız pas geçin her konuya mesaj atmak zorunda değil kimse. Teşekkürler

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen ayıp oluyo ama çok kırıldım şimdi. Önceden olsa insanlar satmak için ne taklalar atardı şimdi satan çıkmicaktır eminim :eek:

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadinca.net i satabilirim google den de en az 300 user geliyo. Hit 1500 - 2000 Ntv ve superonline da hber almakta :) 3000 E yakın Elit üyesi ve zengin içeriği vardır.

En son verilen fiyat 3500$

Diğer domainlerde var

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
rydenworld.com 4 yıllık bir domain asp destekli ve cdonts persist jmail desteklemekte isteyen varsa [email protected] adresine mail çekip teklif verebilir yanında 2 tanede script benden bedava

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de bi babayiğit arıyodum, 100.000 üye, 130bin günlük çoğul, sanalcafe.net :p

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallaha önemli olan üyeler değil. Jenerik olması da değil. Tek umrumda olan hiti. Sadece domain arıyorum. Fazla hiti olmayan ve aşırıya kaçmicak insanlar msn e gelsin lütfen

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ryden World

alicanorg' Alıntı:
Vallaha önemli olan üyeler değil. Jenerik olması da değil. Tek umrumda olan hiti. Sadece domain arıyorum. Fazla hiti olmayan ve aşırıya kaçmicak insanlar msn e gelsin lütfen

bende msn yok ama rydenworld.com adresini size verebilirim [email protected] adresinden mail çek 4 yıllık mazisi var

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj olarak ya da buraya sitenin hiti ve fiyat hakkında yaklaşık birşey söylersen sana cevap verebilirim. Mail işi uzun sürer..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN'den görüşebiliriz.. Elimde bir müşterime ait domainler var..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
elmasgunes' Alıntı:
MSN'den görüşebiliriz.. Elimde bir müşterime ait domainler var..
Müşterine ait domainin senin elinde ne işi var ;)
Şaka yapiyorum kizma. Işten yeni geldim sabah sabah.. Bir pazar sabahı. Şimdi gidip yatıcam..
Not : Galiba Konu dagıtmakta üstüme yok :) Ozur dilerim.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
superhatunlar.com u satabılırız....
(2 hafta once kapadım )
300 $

E

erotika

Misafir
arkadaşlar coşmayın lütfen.

eg-zotik site işini en iyi ben bilirim :)..

Koy 100 resim serpiştir keyword yao 3/5 bin tekil sonra 500 $ dersek olmaz :)

Zamanında 1000 $ a 8 site felan satmıştım yukarıdaki tanıma uyan :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turk10.net 100$ isteyen mail e gelsın (com u boş ancak net yılalr once açıktı şu anda aylık 3000 tekıl fılan var)
satma nedenım ılgısızlık uraşamıyorum...

B

besiktaslim

Misafir
turk10.net e açılan popuplar kesildiği zaman 30 tekil alıyormu peki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5