İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hiti yüksek forum sitelerinde adminlik yada co-adminlik yapılır

küçükwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baslıktada göründüğü gibi hiti yüksek forum sitelerinde adminlik yada co-adminlik yapılır modluk kabuL olmaz en az co-admnLk :) bir karşılık istemiyorum bana yeterli samimeyeti gösterin bana web de abilik yapın yeter bnm yasm 14 :) çok konu açamasamda ilgilenrm :)ilgilenenLer konuya cvp yazsınlar lütfen...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Konu dişinda nasil ilgilenmeyi düşünüyorsun peki:) ? Renk mi katmak istiyorsun foruma:)Nıckınde güzelmiş beğendim valla=)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yaşın 14 çok güzel aramıza hoşgeldin fakat Türkçemize biraz daha dikkat edip ve tamamı kalın harfler yazmazsak forumda daha hızlı sevilir ve sayılırız. :)

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
sen durulmayacaksın galiba

girişimci ruhunu takdir ediyorum ama aklına gelen her fikir için bu denli ataklarda bulunma
önce 8 defa düşün sonra emin olmak için 2 defa daha düşün

birde neden yüksek hitli olması gerekiyor anlamadım :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
:D biyerden başlamak istiyor,
istersen nesaj at bana ben sana vereyim co adminlik

küçükwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu forumda galiba yazıya çok önem veriliyor tamam siz kazandınız artık çok düzenli bir şekilde yazı yazacağım.Birde depresan nickli abim beni birtek sen anladın evet senin dediğin gibi bir yerden başlamak istiyorum...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Eğer para kazanmak istiyorsan günün belirli saatlerinde video ekliyebilirim diyorsan pm at ücretini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5