İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiti yüksek sitelerde Pop up reklamlarla hit toplama ve Google Adsense...

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar.Hiti yüksek sitelerde Pop Up reklamlarla adsense hesablı blog ve sitemize hit toplarsak ban tehlikesi yaranırmı?
Önceden teşekkürler.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
adsense reklamları pop-up'ta yer alırsa banlanırsınız, adsense kurallarına aykırıdır.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsensenin kendini pop up la reklam etmek diyil,onun yeraldığı siteni kasd ediyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
adsenenin kendini popupla nasıl reklam ediceksinki zaten.bence zararı olmaz..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
pop-up ta başka bir sitenin reklamı yer alabilir, herhangi bir zararı olmaz.

Gazeteci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar galiba ne demek istediyim tam olarak anlaşılmamış.Dediyim o ki, mesela arkadaşımın sitesinde ben kendi blogumu pop upla reklam yaparsam adsensem için tehlike varmı? (Blogumda her sayfada Google Adsense reklamları bulunuyor.)
Tekrar teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
o popupun içinde adsense kullanmadığın sürece problem yok

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben dediğini anladım. bloğunu popup reklam vermek istiyorsun.popupda senin blog açılacak.ve bloğunda adsense var.

bence sorun olur.çünkü referns olarak görünecek reklam verdiğin siteler.senin sitelere ordan girildiği anlaşılır.o siteler kötü site değil se bile organik hite sahip olmadığın için bir gün "reklamverenler için risk oluşturduğunuz ............için hesabınız devre dışı bırakılmıştır" maili alabilirsin.

ama yapan da çok.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi sorun olmaz ama hiç deneme anca zarar edersin popupla açılan siteler de reklamlara tıklama oranı çok düşüktür reklam parasını bile çıkarmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5