İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hiti Yüksek Sitelere Reklam Verilecek !

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir çok siteye uzun süredir reklam veriyorum ve 200'e yakın sitede reklamlarım mevcut. Dahada genişletmek istiyorum çalışma alanlarımı.. Hiti yüksek derken userlerin arayış şekillerine göre değişebiliyor. Bu yüzden ben yinede 3000 ve üzeri hitli sitelerin başvurmasını öneriyorum.

Vereceğim reklam içeriği genelde Arkadaşlık ve bazı yan ürün satış sitesi reklamları olacak,

Reklam türleri;
Pop up reklam
Banner
Kayan banner
ve her türlü çalışmalarda yapabiliriz..

Pm olarak bilgileri yollayınız ya da msn'den iletişim kurunuz;

Site adı:
Sitenizin hiti/tracker linki:
Msn adresiniz:

Ödemeler sabit ve peşin olacaktır, 1 günlük deneme yapmak istediğim siteler olabilir o gününde ödemesini vereceğim.

REKLAMSIZ BIRAKMAMAYA ÇALIŞACAĞIM BİR TEK SİTENİN DEĞİL FARKLI FARKLI SİTELERİN REKLAMINI YAYINLATACAĞIM..

İletişim msn: [email protected]

Herkese iyi çalışmalar, başarılar...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
200 e yakın sitede reklam vermen yerine o parayla daha güzel sitler yapmanı tavsite ederim ilerde hiç değilse bu sayede hit sorunun ortadan kalkar (bi öneri sadece:))

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir reklam veriyor çünkü işi o, kendisiyle çalıştım sorunsuz şekilde reklam alışverişinde bulunduk. Öneririm gerçekten.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 e yakın sitede reklam vermen yerine o parayla daha güzel sitler yapmanı tavsite ederim ilerde hiç değilse bu sayede hit sorunun ortadan kalkar (bi öneri sadece:))

Çağrı işini bilir .

Arkadaş güvenilirdir daha önce bende vermiştim ödemede sorun yaşamazsınız.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizde calistik, sıkı pazarlık yapmasina ragmen odemelerde sorun yasatmadi bize.
Umarim boyle devam eder.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Teşekkür ederim arkadaşlar, mathiaxbars abartısız günde 2 tane site çıkartıyorum ortaya :) Ama sadece elindkeilerle değil herkesle iş yapman laızm büyümen için. Ve bir pasta varsa bunuda bölüşmek her zaman iyidir. Pm lere yanıt attım arkadaşlar. Güzel yorum yapan tüm arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkür ederim arkadaşlar, mathiaxbars abartısız günde 2 tane site çıkartıyorum ortaya :) Ama sadece elindkeilerle değil herkesle iş yapman laızm büyümen için. Ve bir pasta varsa bunuda bölüşmek her zaman iyidir. Pm lere yanıt attım arkadaşlar. Güzel yorum yapan tüm arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

Hayırlı işler Çagrı kardeşim başarılarının devamı dilegiyle.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pm lere yanıt attım arkadaşlar, istediğim istatislik bilgilerini yollayınız ve ya siz ekleyiniz msn listenize beni ya da adreslerinizi veriniz. İyi çalışmalar..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bütçede limit yoktur reklam alımları için gelip görüşebilirisiniz. Sizleri bekliyorum iyi çalışmalar..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni reklam şekli flash bannerlar ve uzun ince bannerlarda verilecektir.
Pm lere yanıt attım arkadaşlar, iyi çalışmalar..

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğiniz reklamların konusu nedir ? Neyle ilgili acaba ? Tesekkürler

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çevrenizdeki hiti uygun olan arkadaşlarınız yüksek hitli siteleri olan arkadaşlarınız varsa başlığı paylaşırsanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5