İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitim düne göre %50ye yakın düştü :(

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar hitim
9 ağs.=>305
10 ağs=>286
11 ağs=>340
12 ağs=>448
Bugün ağs=>240 -->%50ye yakın düşüş :mad:
Hitlerim google dan geldiği için sebep kesin google
Sizce hitim neden düştü?
Sizde de düşüş var mı?

Not:Sitemde genelde Bilgisayar oyunları olduğu için sitesinde bilgisayar oyunu olan arkadaşlardan daha çok cevap bekliyorum

Ekleme:
Bu da hit grafiğim
hitgi.jpg

Popho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde marez sitem (Pc Oyun ve Film İndirme Sitesi) Hiti 2-2.5 Katına çıktı.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Arkadaşlar hitim
9 ağs.=>305
10 ağs=>286
11 ağs=>340
12 ağs=>448
Bugün ağs=>240 -->%50ye yakın düşüş
Hitlerim google dan geldiği için sebep kesin google
Sizce hitim neden düştü?
Sizde de düşüş var mı?

Not:Sitemde genelde Bilgisayar oyunları olduğu için sitesinde bilgisayar oyunu olan arkadaşlardan daha çok cevap bekliyorum

Sitenin tüm kategorilerini tek tek eleyerek gidelim...
Anasayfa;
Bu kısmı daha fazla etkin kılabilirdin. Foruma gidecek olan linkleri üst kısımda kayan resimler halinde koyup alt tarafı 2 sütun yaparaak bir kısma forumdan konular bir kısma forumdan top10 yada son mesajlar gibi birşey yapabilirdin. Bunun yerine tüm sayfayı gereksiz resimlerle doldurmuşsun. Madem bu tarz istiyorsun resimlerin altına oyun adlarını ve bu adlara forumdaki linkleri verebilirsin. Yada anasayfada alt kısımlara mesela ; ne bileyim tags, anahtar kelimeler veya çok aranan şeyler koyabilirdin. Yada basit bir index atıp forum üye ol gibi linkler koyabilirdin.
Oyunlar;
Hocam sitenin genel amacına uygun olmamış diye düşünüyorum. Ya bilgisayar oyunları indirme sitesi veya forumu yaparsın (forumda indirme linkleri verirsin) yada flash oyun sitesi yaparsın. Ha ben illaki bunları yapıcam diyorsan eğlence kısmı açarsın kategori olarak değilde yanda hatırlarsan bazı sitelerde follow us yada irtibat şeysi olur onun tarzı veya sağ sol köşelere eğlenmek ister misin kediciği vardır onlardan koyabilirdin. Kategori olarak yapınca başka bir yere yönleniyor hoş görünmüyor. o açıdan söyledim. Ve her ekrana sığacak birşey yaparsan iyi olur :) Benim ekrana sığmadı mesela taşıyor sağa sola.(oyun açıkken) Bu kısımda vermeye çalıştığım irc webustaları linklerini tüm sayfayla gezdirmek yerine copyright a oturtabilirdin. ayrıca oyunlardan tekrar foruma yada anasayfaya dönüş tuşunu göremedim ?
Php;
Her ne kadar sitenin ismini hiçbir kategoriye oturtamasamda bu kısımdaki amacı merak ettim. Sen blog tarzı birşey mi amacladın yoksa foruma giden bir ekran harici yanda hit alırım çabası içinde php derslerini portalda toparlamak mı ? Madem o tarz birşey yaparım diyorsun içeriği biraz arttır. yana falan kategori yap konular yer alsın.
Pc oyun;
Forum varken buraya bence sadece oyun açıklamaları tanıtımları yapsaydın indirme için foruma yönlendirip linkleri gizleseydin be güzel kardeşim :)
Forum;
Forumda tercih ettiğiniz smf (simpıl meşıns forum) oyun siteleri için çok teması olan yinede bana kasıntı gelen ve sizin nden böyle bir tema kullandığınızı anlamadığım bir sistem. Mybb ücretsiz olarak varken yada paranız varsa vbulletin kullanabilecekken neden bunu tercih ettiniz ? madem tercih ettiniz neden bu temayı kullandınız.

Ben genel bir ziyaretçi olarak sitenizi değerlendirdim. Google'da sorun ararken kendi sitenizide değerlendirin hocam en azından bu söylediklerimi göz önünde bulundurun. Her ne kadar içerik önemliyse o içeriğe ulaşana kadar sarf edilen yolda önemli. Göze hitap etmeniz gerekiyor.
Toplam 160 mesaj • Toplam 151 başlık • Toplam 74 üye yerine daha iyi yerlere gelebileceğinze inanıyorum. :)

Kolay gelsin,

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk önce incelemeniz için çok teşekkür ederim.
Anasayfadaki resimleri de bugün koydum normalde daha da kötüydü hiç bişey yoktu :D.. yakında öndeki joomla yı silicem direk foruma gidicek o oyun kapaklarını da forumun üstüne koyucam. flash oyun sitesine gelirsek onu da farklı bi domaine taşıycam.
Foruma gelirsek forum phpbb o temayı seçmemin nedeni de yapılan modların en çok olduğu tema oydu. Ama sizin fikirleriniz doğrultusunda temayı editlemeye karar verdim.(Özellikle temanın tamamen mavi olması kötü renkleri değiştiricem)

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bugün de hit düşük 280 :mad:
Yanlışlıkla konu altlarındaki site içi linkleri de nofolow yapmışım şimdi düzelttim.
Bunun ne boyutta bi zararı olmuştur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5