İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitin Zararları

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,
Çevremde bu sistemi kullanan çok kişi var bende işe yararmı diye merak etmiyor değilim.Bildiğiniz gibi bir hit sitesine üye oluyorlar milletin sitesini gezdikçe kredi geliyor onlara gelen ziyaretçi kadarda kredi gidiyor.Bu sistemin yararları ve zararları nedir acaba? Şimdiden teşekkürler

CodeCeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi etkileyen dış etkenlerin seo'ya etkisi olmadığı gibi autohit sistemlerininde adsense ,chikitah gibi reklam şirketlerinin politakalarınada uymuyor. Autohit sitelerinden hit almaya başladınız. Autohitte bir kullanıcı gezerken sitenizin reklamlarına tıklarsa ölüm fermanınıza mührü basmış olur. Google Adsense'den anında ban yiyebilirsiniz.

SEO' etkisi şöyledir. İyi kötü Alexa'nız düşüyor. Fakat gelen hit yapay olduğu için sadece sayaçlarınızı güzelleştiriyor :) .

Kısacası kardeşim Alexan düşükse adsense kodlarını kaldır(varsa) autohitini aç hitin gösterimin artsın alexan düşsün.

Sana 2 örnek site: ebesucher.de , websyndic.com , autohits.dk

Alıntı değildir kendim yazdım.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
teşekkürler daha önce kullanmadığım için merak etmiştim anladığıma göre pek iyi bir sistem değil :)

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Peki gerilink.com diye bir site orada alexa dayanışması grubu var bu sistemi önerir misiniz?

A

abdullahsabit

Misafir
ben hit sitelri kullandım biri tıkladı hitten gelen biri kesin baktım ban :D

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Organik hit harici hit uğraşılmaya değmez bir uygulamadır.

P

phpcdr

Misafir
hit heryerde hittir

bence zararı olmamalı arkadaşın dediği gibi ip leri ayrı olsun yeter

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5