İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Hitli Flash Oyun Sitesinden Reklam Satışları

msa52

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 yıl 9 aydır güncel olarak paylaşım yapan, aylık 90 bin civarı hite sahip flash oyun sitesinden çeşitli reklam alanları satılıktır.

Site özellikleri:

Site: PM ile verilir.
Pagerank: 2
(Gelecek PR değeri 5.1 gözüküyor, ne kadar doğru bilinmez.)
Google Indexi : 6.440
Yandex Indexi: 7.820
Alexa Dünya Sırası: 376k

Reklamlar ve ücretlendirme şu şekildedir;

Ana sayfa 336x280 reklam alanı Kalan 1 Adet
30 TL

Sağ blok 250x250 reklam Kalan 2 Adet
(Kategoriler ve Oyun sayfalarında.)
40 TL

Tüm sayfalardan link Kalan 3 Adet
(Ana sayfa, Kategoriler, Oyun)
35 TL

Fiyatlar 30 günlüktür.

Kendi kategorisinde reklamlarda (oyun) reklam ücreti +5 TL olarak uygulanacaktır.

Özellikle oyun öncesi reklam ve diğer banner reklamlarda "Oyunu Başlat" şeklinde aldatıcı banner görselleri kullanılması uygun değildir bu nedenle görsel reklamlarda görseli seçme hakkım saklıdır.

İlgilenenler konu altından veya PM ile iletişime geçebilir. Dilerseniz konuyla alakalı referans gösterilir.

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.
Sitenize Reklam vermek istiyorum. Kendi bünyemde çalışan programlama uzmanlarım ile yazacağımız cod’u sitenize yüklemek istiyoruz. Bu sayede amaç dizinlerine tıklandığında yeni bir pop-up açılıcak ve sanal imza ve lisanlarına sahip olduğumuz bünyemizde yer alan programımız indirmek için ftp bağlantısı oluşturulucak. Bu şekilde bir reklam almayı düşünür müsünüz?
Eğer projemizin içinde yer almak isterseniz reklam ücretlendirmeleriniz ve günlük, aylık, yıllık tekil, çoğul vb. hit grafik bilgileriniz alabilir miyim?

İyi Çalışmalar diliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5