İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hitli ingilizce online webmaster araçları sitesi çok uygun fiyata

kulbilge1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,

kısa süre sonra evleniyorum bu sebeple sektörden çekiliyorum ve sitemi uygun fiyata satıyorum site ile birlikte 2000 + beğenili facebook sayfası 4000 + takipçili twitter sayfasınıda veriyorum

site ile ilgilenecek arkadaş kısa sürede ciddi başarı ve kazanç elde edebilir alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Site Adı: PM ile verilecektir ( hızlı iletişim için'' kulbilge1980[at]gmail.com '' )
Site için istenen fiyat : 1100 tl
Alexa Dünya Sırası : 400k
Site Dili : ingilizce
Sitenin içeriği: online webmaster araçları
Sitenin hiti günlük: 2000 - 4000 arası
Banlı olduğu arama motoru: yok
Banlı olduğu sponsor: yok
Hosting dahil mi: 2 - 3 ay idare ederim
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.: yok

site içerisinde : site analiz aracı , site parasal değeri sorgulama aracı, google sırası kontrol aracı, backlink oluşturma aracı, arama motorlarına kayıt aracı, web sitesi hız sorgulama aracı, online dosya dönüştürme aracı vb. kaliteli araçlar mevcuttur

kulbilge1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış işlemi başka bir forum üzerinden gerçekleşmiştir ilgilenen arkadaşlara teşşekkür ederim konu kilitlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5