İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitli msn içerikli site - www.msne.info

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : * www.msne.info
Site için istenen açılış fiyatı : 65 ytl
Min. artış : 5 ytl
Satış sonlanma zamanı : Son tekliften 24 saat sonra.
Hemen Al : 120 ytl
Sitenin aylık getirisi : Reklam kullanılmadı, o yüzden bilinmiyor.
Sitenin açılış tarihi : 08.01.2008
Kategori, sitenin içeriği nedir : Msn içerikli (msn nickleri , msn resimleri , avatarları vs.)
Günlük hit sayısı, kaynak link : msne.info - eXTReMe
Domainin yaşı ve Pagerank değeri : pr 0 - 2 aylık.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Tüm içeriği ile birlikte satılık.
Hosting dahil midir : Hayır (ama 2-3 gün idare edebilirim.)
Banlı olduğu sponsor var mı : Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı : Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi : Wordpress ücretsiz.
Yazılım lisans sonlanma zamanı : -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.. : Hayır, yok.

Arkadaşlar site pr 0 ama 6 alt sayfası pr 3. Buyrun bakın; :)

* Etkileyici Msn Nickleri pr 3
* Msn Avatarları pr 3
* Msn ifadeleri pr 3
* Sevgi ve Aşk Msn Nickleri pr 3
* Şubat 2008 pr 3
* Ocak 2008 pr 3

Site "msn nickleri" kelimesinde google aramalarında 5. sayfada --> msn nickleri - Google'da Ara
Site "msn yazıları" kelimesinde google aramalarında hem 2. sayfada, hem de 4. sayfada --> * 2. sayfa msn yazıları - Google'da Ara
* 4. sayfa (sitenin bir alt sayfası) msn yazıları - Google'da Ara

ve bazı başka kelimelerde iyi yerlerde. Extreme sayacından kontrol edebilirsiniz gelen hitleri.

Ödeme : İş Bankası - PayPal ile ödeme almıyorum.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum. Satış başlamıştır :)

gravedigger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana son 80 veririm çünkü gecen 1,5 k msn sitesini 150 e aldım

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar son teklif gravedigger arkadaşımızda. Başka teklifi olan ?

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Tüm içeriği ile birlikte satılık.

içerik mi?

Ben artırmayacağım ama sitenle ilgili verdiğin bilgilerde bir sorun olduğunu belirtmek istiyorum. Belki alıcılar ve yetkililerin dikkatini çeker.

Geçen ay avatar sitemle link değişimlerine katılmıştım. ertesi günlerde Awstats dan hitlerime bakarken msne.info adresinden hit geldiğini gördüm. aslında hit gelmiyormuş tabi. bu site benim resimlerimi araklamış. yani resimler benim hostumda ama vatandaş kendi sitesinin içeriği gibi gösteriyor. resimli hotlink koydum. 1 gün bedava reklamımı yaptı sağolsun. bi de yorum yazdım aferin iyi araklamışsın diye. akşama benden arakladığı resimlerin olduğu sayfalar silinmişti.

Şimdi burada satılığa çıkarmış siteyi. üstelik tüm içeriğiyle (!?!) beraber satıyormuş :)

almaya niyeti olan arkadaşlar varsa eğer siteyi dikkatle incelesinler ve görsel olarak içerik namına ne varsa büyük çoğunluğunun başka sitelerin hostundan çekildiğini görsünler. ben erinmedim yaptım ve işte bulduğum bi kaç adres.

msntube.net
cevrimiciyiz.com
msnindir.org
messengerfreak.com
msnifadeleri.com
smilie.dk
gsmgame.net
msnsitesi.net
msnresimleri.org

evet tam 9 farklı adresten resim çekiliyor sitede. hemde onlarca sayfada. msnde.org diye bir adres vardı galiba site kapandığı için ordan araklanan resimler görünmüyor tabi.

bilmiyorum bu mesajıma satışı baltalamam mı dersiniz ama ben görevimi yapıp almaya niyeti olan arkadaşları uyarayım dedim. olurda yukarıdaki adres sahipleri bir gün uyanır ve hotlink koyarsa sitelerine zararı size olur.

umteka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik mi?

Ben artırmayacağım ama sitenle ilgili verdiğin bilgilerde bir sorun olduğunu belirtmek istiyorum. Belki alıcılar ve yetkililerin dikkatini çeker.

Geçen ay avatar sitemle link değişimlerine katılmıştım. ertesi günlerde Awstats dan hitlerime bakarken msne.info adresinden hit geldiğini gördüm. aslında hit gelmiyormuş tabi. bu site benim resimlerimi araklamış. yani resimler benim hostumda ama vatandaş kendi sitesinin içeriği gibi gösteriyor. resimli hotlink koydum. 1 gün bedava reklamımı yaptı sağolsun. bi de yorum yazdım aferin iyi araklamışsın diye. akşama benden arakladığı resimlerin olduğu sayfalar silinmişti.

Şimdi burada satılığa çıkarmış siteyi. üstelik tüm içeriğiyle (!?!) beraber satıyormuş :)

almaya niyeti olan arkadaşlar varsa eğer siteyi dikkatle incelesinler ve görsel olarak içerik namına ne varsa büyük çoğunluğunun başka sitelerin hostundan çekildiğini görsünler. ben erinmedim yaptım ve işte bulduğum bi kaç adres.

msntube.net
cevrimiciyiz.com
msnindir.org
messengerfreak.com
msnifadeleri.com
smilie.dk
gsmgame.net
msnsitesi.net
msnresimleri.org

evet tam 9 farklı adresten resim çekiliyor sitede. hemde onlarca sayfada. msnde.org diye bir adres vardı galiba site kapandığı için ordan araklanan resimler görünmüyor tabi.

bilmiyorum bu mesajıma satışı baltalamam mı dersiniz ama ben görevimi yapıp almaya niyeti olan arkadaşları uyarayım dedim. olurda yukarıdaki adres sahipleri bir gün uyanır ve hotlink koyarsa sitelerine zararı size olur.
Evet alıcılar ve yetkililerin dikkatini çeksin.

Sen sitendeki tüm resimleri kendin mi çekip yayınlıyorsun veya düzenliyorsun ? Sen de o resimleri netten bi yerlerden bulup (senin tanımınla araklayıp) kendi hostuna atıp yayınlıyorsun ! Değil mi ? Ben sitemdeki içerik özgün diye bi kelime kullanmadım tamam mı kardeşim ? Kendim yaptığımı da söylemedim o resimleri veya yazdığımı söylemedim yazıları.

"Araklamışım resimlerini" ne demek bu ya ? O zaman sen de araklıyıp yayınlıyorsun. Tek yaptığın şey kendi hostuna atmak. Haa gerçi o zaman araklamaya girmiyo değil mi ? Yani benimki günah da seninki değil ! :) Aslında o zaman da sana ulaşmaya çalıştım ama işte yorum falan da bırakamadım sitene.

Sitemi gizli satmıyorum adresi açık alacak arkadaş da zaten inceler alır sana ne oluyor onu anlamadım :) Kendini mi yüceltiyorsun burda ? Yok efendim başka yerlerden almışım resimleri. Zaten aksini iddia etmedim ki ben, herşey apaçık ortada niye yorum yazma gereksinimi duydun onu anlamadım ben.

Amacın herneyse açık açık anlat bana. Kimseye zorla sitemi satmıyorum. Almayı düşünen arkadaş inceler siteyi kararını verir alır veya almaz. Yetkili arkadaşlar da artık gereğini yaparlar kanımca.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site hakkında bir arkadaşımız yorum yapımıştır,siteyi satan arkadaşımızda bu yoruma cevap vermiştir.Lütfen konuyu daha fazla uzatıp,kişisel tartışma içersine sokmayalım.Satış kaldığı yerden devam edebilir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5