İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitli Sitelerden Reklam Alacağız

acemipatron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Özellikle kozmetik ağırlıklı sitelerimiz için Reklam vermek istiyoruz.

( oyun siteleri vs. ) hariç her türlü hizli siteyi önerebilirsiniz.

İstenen bilgiler :

Site isminiz

Günlük - Aylık Trafik

Newa vs kaydı var ise bilgi

Uygun Reklam Alanlarınız ve Fiyat bilgisi. Ödeme yöntemi

Şimdiden teşekkürler..

kurti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM Atınız
Günlük: 550-600 arası tekil hit ve 2000+ sayfa gösterimi
News kaydı yoktur. Blog sitesidir.
1 yıl 1 aylık domaine sahip. 4300+ facebook, 1500+ twitter takipçisi vardır.

Link satışı, banner reklam ve tanıtım yazısı satışı mevcuttur.

Lütfen PM ile iletişime geçin.

selcukdal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu şahsın aradığı reklam felan değil dalga geçecek kesim arıyor bana gönderdiği mesajın bir kısmını burda yazıyorum "hedef kitleniz bir ürün almaya yönelik değil parasız kalıp memur olmayı düşünenler..." bu terbiyesizliği yapan kişi gerisi size kalmış...

acemipatron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu şahsın aradığı reklam felan değil dalga geçecek kesim arıyor bana gönderdiği mesajın bir kısmını burda yazıyorum "hedef kitleniz bir ürün almaya yönelik değil parasız kalıp memur olmayı düşünenler..." bu terbiyesizliği yapan kişi gerisi size kalmış...

Senin saçma sapan sitene para kaptırmadık diye pek bir öfkelenmişsin bakıyorum tanımadığın birine bu kadar atıp tuttuğuna göre çok yorum yaparak değerli vaktimi sana harcamaya gerek görmüyorum

SELCUKDAL rumuzlu Bu şahsın gönderdiği Özel mesaj :

Konuşmalarında nedense bi ukalalık söz konusu dalga geçtiğiniz insanlar, size okumayı yazmayı öğreten öğretmen memur değilmi reklam vermemniz sorun değil çokta umrumdada değil ama "hedef kitleniz bir ürün almaya yönelik değil parasız kalıp memur olmayı düşünenler..." bu terbiyesizliği yapma cesaretini kendinizde bulmanız çok acayip...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5