İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitlist Alınacaktır.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yememesi için image korumalı olması lazım www.progenic.com gibi. Ama o zaman da sitene gelecek olan hit inanılmaz azalır.

T

TurkWeb

Misafir
uyuz' Alıntı:
hile yememesi için image korumalı olması lazım www.progenic.com gibi. Ama o zaman da sitene gelecek olan hit inanılmaz azalır.

Dostum kurtadam.com tarzı olabilir hile yemiyor image korumada yok, üstte veren arkadaşa teşekkürler inceliyorum

C

cappytoi

Misafir
gateway kullanırsan hile yiyeceğini sanmam, ama diğer türlü bütün hepsi yiyor. ufak bir kaç açığı var listeyi başkaları resetlemesin die bir kaç eklenti çıkaracağım o zamana kadar geçici çözüm olarak cron kullanılıyorsa reset.php ve clean.php 'nin adlarını değiştirmek. yarın ya da öbürgün bunları halleden bir update çıkarcam.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gateway de yiyor, hepsi yiyor arkadaşlar. image koruması olursa ve o image de biraz bozuk gösterilirse hile yemeyebilir...

kurtadam da yer ayrıca bir deneme yapmak lazım gerçi...

C

cappytoi

Misafir
peki image koruması olursa ziyaretçinin işi gücü yok oturup resim mi yazacak adamlar gatewayden zor geçiyor en iyisi sıkı kontrol altına almak sistemi hile yapanı direkt banlamak.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet en iyisi öyle.

toplistine alacağın hit ne kadar fazla olsun istiyorsan hile yapmaları için o kadar risk alacaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5