İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hitlistler

A

..::aTi::..

Misafir
yau açıkcası benimde hitlistim var ama kesinlikle reklam vs. amacım yok tek istediğim gerçekten iş yapan hitlistler hangileri ?
sorma sebebim çook fazla açıldı ve ben içinden 5 tanesine sırayla 1. sayfada kendi hitlistime 2. sayfada başka bir hitliste 3. de başkasına şeklinde 5 tane hitlist kullanacağım. ama gerçekten suyu çıkmış hit gönderenler hangileri :s

ben sadece kendi sitemi kullandığım için gerçekten bilmiyorum özellikle reklam vb. yanlış anlaşılma olmamasını rica ediyorum.

herkez kendi sitesini yazmadan duramıyor açıkcası 1. kendi sitem 2. zeynelin sitesi 3. yoktur un sitesi 4.5. siteleri ve download sayfasında 4 link olayı var o sitelere ne kullanacağımı bulamadım.

(artık site adreslerini bile yazmıyorum reklama girmesin diye :s)
gerçekten verim aldığınız ve kendi siteniz olmayan siteleri buraya veya bana PM gönderirseniz sevinirim.

Kolay Gelsin

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi siteniz olmazsa sewinirim demiş adam okuman yok sanırım
ayrıca iyi hit gonderen demiş onuda okumadın sanıırım
senin sitede şu an itibariyle 1.sıradaki sitenin bilgileri şöyle
gelen hit :1293
senden giden hit :94
bumu iyi hitlist :D

H

HoBaa

Misafir
LoRD_YenGeC' Alıntı:
kendi siteniz olmazsa sewinirim demiş adam okuman yok sanırım
ayrıca iyi hit gonderen demiş onuda okumadın sanıırım
senin sitede şu an itibariyle 1.sıradaki sitenin bilgileri şöyle
gelen hit :1293
senden giden hit :94
bumu iyi hitlist :D

ne oldu zorunuzamı gitti ?

turkıyenın en ıyı mp3 sitesının sahıbı beyefendı

dipnot: gunluk tekıl hıtımız : 18 bin tekildir.Bu şuan turkıyede hitlistler için ciddi bir rakamdır.Bugun sıte kodlamasında yasanan teknık problemler nedenı ıle çıkışlarda bır surelı problem olmustur.Şuan butun problemler ortadan kalkmıştır.Giriş Çıkışlardada hiçbir problem yoktur.

Dünkü istatıstıklerde 1.ci sıradaki siteye 2500'ün ustunde tekıl hit yolladıgımız gercegınıde goz ardı etmeyelım.Ki zaten acıldıgımızın 2.ci gunu olmasına ragmen 45 web sıtesı eklenmıstır.hıtımızde ortadadır.

sIRF MP3 SITEN HAKKINDA YAPTIGIM yorum nedenı ıle bana kın gutmene gerek yok.

DAHA sakin olabılırız.

Ayrıca Ben bu mesajı yazmadan önce zaten Atakan Sitesini Listemize Eklemişti.

Benim sitemi yazmamdaki espriyi kendince koz kullanmana gerek yok.

M

maxxlist

Misafir
hitdolu ve hitveren iyidir bencede... ( ben site sahibi değilim )

hitlazim.com da iyi çıkış veriyor...
diger tavsiye edebileceklerimde sunlar;

maximp3list.com
top100muzik.com
sayfalar.net

bence hepsi güzel...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HoBaa' Alıntı:
ne oldu zorunuzamı gitti ?

turkıyenın en ıyı mp3 sitesının sahıbı beyefendı

dipnot: gunluk tekıl hıtımız : 18 bin tekildir.Bu şuan turkıyede hitlistler için ciddi bir rakamdır.Bugun sıte kodlamasında yasanan teknık problemler nedenı ıle çıkışlarda bır surelı problem olmustur.Şuan butun problemler ortadan kalkmıştır.Giriş Çıkışlardada hiçbir problem yoktur.

Dünkü istatıstıklerde 1.ci sıradaki siteye 2500'ün ustunde tekıl hit yolladıgımız gercegınıde goz ardı etmeyelım.Ki zaten acıldıgımızın 2.ci gunu olmasına ragmen 45 web sıtesı eklenmıstır.hıtımızde ortadadır.

sIRF MP3 SITEN HAKKINDA YAPTIGIM yorum nedenı ıle bana kın gutmene gerek yok.

DAHA sakin olabılırız.

Ayrıca Ben bu mesajı yazmadan önce zaten Atakan Sitesini Listemize Eklemişti.

Benim sitemi yazmamdaki espriyi kendince koz kullanmana gerek yok.

neden bu kadar celallendinizki, sizin sitenizden faydalanan varsa o kişi yazsın, bu hitlist iyi hit gönderiyor diye.

kolay gelsin

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ati demiş ki kendi sitenizi yazmayın illa ki millet kandi reklamını yapıyor. Sevdiğin, verim aldığın hitlist'i yaz demiş adam

Ayrıca bana göre en iyisi bedava100.com Zaten bu hitlist olayını bizim memlekette yaygınlaştıran da bu site olması gerek dimi ati ?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İlk hitlisti ben yaptim saniyordum ==> "vaynet.com" Yanlismiyim? O zamanlar toplistten baska birsey yoktu.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hcam kusura bakma biraz karsilikli celallenme yasadik o gun psikoljik durumum biraz iyi degildi,
hitdolu.com
hitveren.com
benimde tavsiyelerimdir...

E

ElementR

Misafir
dll' Alıntı:
İlk hitlisti ben yaptim saniyordum ==> "vaynet.com" Yanlismiyim? O zamanlar toplistten baska birsey yoktu.

ilk hitlist sizin vaynetdi sanırım.
bedava100 forumda tanıtılırken hitlist değildi son eklenenleri 1. sıraya alıyordu sonradan sistemi değiştirip hit gönderene göre ayarlarınca çok iyi bir çıkış yakaladı herkezin gözü önünde çıkış yapıncada sonrasındada 10larca bu tarz çalışan onlarca site türedi nekadarı başarılı kesinlikle tartışılır. iyilerde var tabi ama genelde herkezin bir hitlisti var artık...

D

DopdoluNet

Misafir
dll hitlistin ilk eg-zotik olmayanı sen yaptın. ilk hitlist yaptım demen pek doru deil. popup açmasaydın hala bir numarada olurdun. ama yanlış yaptın bana göre. şuanda zirvedeki eniyi kaliteli hitlist bedava100 com dur (bence)

H

HoBaa

Misafir
LoRD_YenGeC' Alıntı:
hcam kusura bakma biraz karsilikli celallenme yasadik o gun psikoljik durumum biraz iyi degildi,
hitdolu.com
hitveren.com
benimde tavsiyelerimdir...

rica ederim olur böyle vakalar ;)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hitlist konusunda en iyi olma derdim hicbir zaman olmadı. Onu zevk icin yapmistim. Bedava100 gercekten iyi cikis yakaladi. Hitlistin en karli yani toplist gibi kasmiyor. Sonucta sadece geleni gideni saydigindan sistem rahat oluyor. Belki bircok kisi bu yüzden toplist hevesinden vazgecip hitliste döndü

M

MitNicK

Misafir
Bence de en iyi Çıkışı yapan Site Bedava100 Çoğu hitlistte de şu var Geleni Harika Ama Çıkış resmen yok denecek kadar az...Ama kısa zamanda en iyi çıkış yapan hitlistlerden biri de Hitdolu.com Bence..
Bu arada Bi script arıyorum...manken.biz scripti ismini bilen varmı onun? Yada elinde Bu script olan varsa paylaşabilirmi?

H

HoBaa

Misafir
MitNicK' Alıntı:
Bence de en iyi Çıkışı yapan Site Bedava100 Çoğu hitlistte de şu var Geleni Harika Ama Çıkış resmen yok denecek kadar az...Ama kısa zamanda en iyi çıkış yapan hitlistlerden biri de Hitdolu.com Bence..
Bu arada Bi script arıyorum...manken.biz scripti ismini bilen varmı onun? Yada elinde Bu script olan varsa paylaşabilirmi?

Görüşleriniz İçin Hitdolu.com Sahibi Olarak Çok Teşekkür Ederim.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk hitlist kahkaha.com un komik siteler hitlistiydi.
toplist yapamayanların ve yeni yeni webmaster olan bir çok kişinin yaptığı anlamsız liste gibi geliyor bana.
Dmoz u adam gibi yapsalar tüm liste siteleri gereksiz gibi ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5