İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hitmp3tr_comun tasarımı değişmelimi?

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar bir site yaptım adresi hitmp3tr.com

sitenin sade ve basit olmasını istedim ziyaretçiler istediklerine hızlı bir şekilde ulaşsınlar diye ve basit olduğuna inanıyorum.

birçok insanda beyendiğini söyedi.

ama geçenlerde host sponsoru ile konuşuyoduk o tasarımı değiştirmelisin çok dandik dedi apıştım kaldım. sizcede öylemi ?

Z

zeynelkoc

Misafir
hoş ama arada sırada sitenin görüntüsünü değiştirmekte fayda var

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Hazir bir mp3 portal sistemi.. Her halinle kendini belli ediyor.. Bence daha guzel ve yaratici seyler yapabilirsin..

H

hitmp3tr_com

Misafir
hazır portal değil dostum aynısını göster bakalım. öyle her haliyle kendini belli ediyor diye bu yorumu yapamazsın. gösterirsin öyle söylersin.

ayrıca bunu niye dediğini tahmin ediyorum. başka bir başlıkta ben senin site için aynı yorumu yapmıştım.

ama ben bunu yanlışlıkla yaptım "http://www.mpuc.net" sitesini senin site zannettim arkadaşım bu yüzden boş beleş dedim. kusura bakma. senin script son derece kaliteli farketiğimde ise iş işten geçmişti :)

SeRSeRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk ederim ama sendeki portal suydu bak gostercem denyil kullanici adli elemanin yazmiş oldugu bir mp3 portal aynisini www.aspindir.com da bulabilirsin..

M

malatyasporlu

Misafir
iyidir iyi.

aman ne yapacan bir sürü mp3 sitesi var

mp3 için giren biri tasarıma mı bakıyo hayır..

mp3ü indiriyo aynan..

hiç uraşma..

H

hitmp3tr_com

Misafir
walla denyil kullandım ama o script denyıl denilemez herşeyini değiştirdim hata doluydu şu anda en ufak bir hata yok

H

hitmp3tr_com

Misafir
:) aga yanlış anlama tabiki senin script kadar kaliteli değil haddimizi biliriz.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitr boyle dediğin zaan kaybedersın dostum :) hiç bir zaman kımseyı kendınden yuksekde gorme derım ben senın script gayet iyi 0 dabn bir sistem yaa vakıt ve zaman gerektırır ama aklını kullandıkdan snra ufak şeylerden bile çok yiyi şeyler çıkartabilirsın o scriptin orjinalı iyi değil ama senın yaptığın değişiklikler çok iyi olmuş aynı olay bendede var maximp3 portal ıdeğiştirdım üşendığımden yazmakdan filan değil neden elinde bulunan bir şeyın kıymetını bılmıyesınkı başkası emek verıyor ona diyeceğim bir şey yoq sende bunu gelıştırıyorsun budahada guzel ellerine sağlık bence :)
onemlı olan denemek ve başarmak ama dediğm gibi kımseyi yuksek gormıyeceksın belkı sıvıl hayatta bazıalrı bribirinden ustundur ma ınternette ole bişey yoq, çunku burada hiç bir şey bilmeyen birisi bile en iyi olabilir yeterki pratik zeka olsun :)
bugun edebiyatçılığım ustumde parçaladım mı naptım ehuehe...

D

denyil

Misafir
Bi şeyler de ben diyeyim bari.

@hitmp3tr ye cevap veren @SeRSeRy arkadaşım scriptin benim olduğunu söylemeseydi, herkes scripti @hitmp3tr yaptı zannedecekti. Öncelikle @SeRSeRy ye teşekkürler. Sonrasına geleyim.

Script artık denyil sayılmaz demek de ne demek. Hiç bişey sayılmazsa scriptin iskeletini ben oluşturmuşum ki sistemin en önemli yeridir burası, script gene benim sayılır.

3. Scripti mükemmel yapsaydım neden herkes kullansın diye yayınlayayım. Tabiki herkes kendinden bişeyler koyacak geliştirecek. Ben de her girdiğim sitede bana ait bişeyler gorunce mutlku olacam. Ama böyle herşeyi sahiplenen arkadaşlar yuzunden herşeyden soguyorum ve yazan herkes de sogur.

4. Önce yapılana saygı göstermeye öğrensin herkes. Onu karalamak zaten kolay olanı.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıpa tıp aynı mp3dinle pek tanınmasada, mayıs ayında açılmış...

D

denyil

Misafir
bicok yerde var bu zaten.

Arkadaşlar kullanıcı için tasarım önemli olabilir. Göze hoş gelmeyen bir tasarımlı siteler tabiki reyting almaz. O yüzden mp3 sitesinde tasarımın önemini tartışmaya gerek yok.

Amam şunu bilin. Asp ile uğraşan ve mp3 sitesiyle ilgilenenlerin hepsi beni
m yaptığım bu scripti tanır. Tasarımını ne kadar değiştirirsen değiştir. Bi kere ücretsiz olduğu için herkes girip indirmiştir. Bu yüzden scriiptin orjinal halini kullanmanın bi alemi yok.
Ancak tasarımı değiştirdikten sonra siteyi sahiplenmek ondan da saçma. İşte böyle olursunuz sonra.
Etrafı biraz gezin. Bu scripti kullanan enaz 30 tane bilindik site bulursunuz. Bunlardan 10 tanesi de iyi hitlere sahip sitelerdir.

Şimdi herkes kendine sahiplense scripti olur mu???

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5