İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hits4Pay Mail Oku Para Kazan 10$ Kayıt Bonusu..

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hits4Pay Mail Okuyarak Para Kazandıran Bir Sistem..Ve sürekli ortalarda dolaşan bu tip sistemlerden çok daha fazla kazandırıyor..
Kayıt bonusu 10$.Ardından ise mail okuyarak kazanmaya devam ediyorsunuz. Üstelik yüksek okuma ücreti ile.Ödeme konusunda ise en güvenilir sitelerden biri. Ödemeler Paypal aracılığı ile yapılıyor. Kazancınız 25$ a ulaşınca çekebiliyorsunuz..Denemeye değer...

Özetle:
Kazanç Türü : Mail Okuma, Referanstan
Kayıt Bonusu : 10$
Okuma Başına Ücret : 0,02$ Çok iyi
Ödeme Şekli : Paypal
Minimum Ödeme : 25$
Güvenilirlik : +

Refimden kayıt olmak için ;

http://hits4pay.com/members/index.cgi?biber10

pS : Siteye kayıt olurken 25 tane ilgi alanı seçebiliyorsunuz en fazla..Hepsini kullanmanızı tavsiye ediyorum..Ayrıca bu ilgi alanlarını seçerken güncel ilgi alanlarını seçmeniz size daha fazla mail gelmesini ve haliyle daha fazla kazanmanızı sağlar..

refsiz : hits4pay.com

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bende sormak istiyorum.Ödeme aldınmı aldınsa kanıtlayabilirmisin..
Ayrıca çok düşük ücret veriyor.25 dolar kazanmak için 1250 tane mail okumak gerekiyor.Ona ayıracağın zamanla güzel bi site yapıp sitede reklam yayınlamak daha mantıklı bence..25 dolar için 1250 tane mail okumak pek mantıklı değil.Zaten sende eminim sadece referanstan kazanıyosundur.Tabi parayı gerçekten veriyoalrsa.Bazıları gibi tam parayı alacakken üyeliğini silmesinlerde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi