İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hitvadisi.Com | Yepyeni Bir Site | Bedava Reklam Ver ve Hit Kazan

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitvadisi.Com | Bedava Reklamlaşma Sitesi |Google'da Hemen Yükselin

Sitenizin hitlerini arttırmak için kurulmuş bir sitedir. Hem hit kazanacaksınız hem googleda sıralamanız yükselecek ve hepsi tamamen ücretsiz !

Site: www.hitvadisi.com

Sistem Nedir - Nasıl Çalışır ?
# Öncelikle sisteme üye olur ve web sitenizi eklersiniz. Ardından kredi kazanmanız için verilen reklam kodunu sitenize eklersiniz.
# Daha sonra sisteme kendi sitenizin reklamını eklersiniz. Reklamınızı 320x60 boyutunda png,gif,jpg,swf olarak yükleme imkanınızda var.
# Reklamınızı ekledikten sonra sizin reklamınız sistemdeki diğer üyelerin sitelerinde yayınlanacak, böylece sitenizi daha çok kişi bilir ve ziyaret eder.
# Bu sayede ücretsiz ve güvenilir olarak Backlink yapmış olursunuz, böylece arama motorlarında yükselmenize katkıda bulunmuş oluruz.
# Bunlara ek olarak Sitemizde Sörf sistemide vardır. Yani üyeler birbirlerinin sitesine girdikçe kredi kazanır. Bu sayede site trafiğide artmış olur.
# Para kazanmanız içinde sistemimizde bir pazar alanı var. Bu pazar alanında kredilerini diğer üyelere satıp paypal ile kazandıklarınızı çekebilirsiniz.

Sitelerde yayınlanan örnek reklam
rzftm.png

-----------------------------------
- Sistem kredi ile çalışır. Kendi sitenizde gösterdiğiniz her tekil kişi için 3 kredi kazanırsınız, ayrıca tıklama içinde 10 kredi kazanırsınız.
- Sizin reklamınız ise diğer sitelerde gösterilirken sadece her tekil gösterim için 1 kredi alınır, tıklamalar ücretsizdir.
- Her üye olana 500 kredi hediyemizdir.

moonday

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke kendine ait bir kaç site olsaydı. Böylece bir sirkülasyon sağlayabilirsin. Ben üye oldum rekalamı siteme ekledim ama birşey gözükmedi bu yüzden yayından kaldırdım. Yapman gereken iki şey var. Üyelere daha fazla reklam boyutu imkanı sağlamak ve text reklam imkanı sağlamak

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke kendine ait bir kaç site olsaydı. Böylece bir sirkülasyon sağlayabilirsin. Ben üye oldum rekalamı siteme ekledim ama birşey gözükmedi bu yüzden yayından kaldırdım. Yapman gereken iki şey var. Üyelere daha fazla reklam boyutu imkanı sağlamak ve text reklam imkanı sağlamak

Hocam kodu sitenize koyunca birkaç reklam çıkacaktır. Text reklam etkili olmayacağı için banner reklamı seçtik. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler :)

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sörf sistemimiz geliştirilmiştir. Hitvadisi.com ile sitelerinize gerçek hit yollanmaktadir

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm yeni üyelerimize 500 kredi (500 banner reklam gösterimi) hediye !

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemimize sitenizde yayınlayabileceğiniz 320x60 Reklam Banner'ının yanında Link Reklam modelide eklenmiştir.

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- Sitemize referans sistemi eklenmiştir, referans linkiniz ile sisteme getirdiğiniz her üye başı 500 kredi ve 0.02 tl kazanacaksınız.

cani23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tum yeni uyelerimize 500 kredi hediye kampanyasi devam etmektedir…

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5