İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı Adsense Hesabı Açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar mutlaka aranızda bilenide vardır, yinede paylaşmak istedim.Malüm adsense başvurusu yaparken günlerce bekliyoruz.Bunu hızlandırmanın bir yolu aslında hem yok hemde var..

Ben son 5 gündür müşterilerim için hesaplar açmaya başladım.5 günde 17 başvuru yaptım ve en uzun süreni 2 günde kabul edildi.En erken 2 saatte kabul edileni oldu.

Öncelikle ;

http://www.google.com.tr/coop/ Adresine giriyoruz. Burası sitenize özel arama motoru oluşturma sayfasıdır.

Orta Alanda bulunan ;
Kod:
Kendi arama motorunuzu oluşturun
Bilgi ve ilgi alanlarınızı yansıtan -ve bu sayede gelen trafik üzerinden para kazandıran- ücretsiz bir Özel Arama Motoru oluşturmak için Google’ın arama teknolojisinin gücünden yararlanın.

Yazısında ki Özel Arama Motoru linkine tıklıyoruz.Açılacak sayfanın sağ kısmında Özel arama motoru oluştur linkini göreceksiniz.Buradan başvuru yapacağınız site için bir arama motoru oluşturabilirsiniz.

Arama motorunuzu oluşturduktan sonra Arama motorlarım linkine tıklayarak ana panele gelin.Üstte ; Para kazanın linkini göreceksiniz.Buradan adsense başvurusu yapabilirsiniz.Bu şekilde çok daha süratli onay alıcaksınız eminim.

Umarım işinize yarar.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende başvurdum bu yontemle bakalım ne olucak.Sonucu yazıcam şayet kısa zamanda onaylanırsa

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar sonuçlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.Bu arada unutmadan söyleyim, bu yöntemle blogger den açtığım hesaplarda vardı.Blogger den blog oluşturup önce google coop başvurusu yapdım, 1 dakika sonrada panelden adsense başvurusu yaptım.İlla domaininizle başvuru yapmak zorunda değilsiniz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu sıonucu bılemıyorumda zaten son 1 ayda 2 - 3 arkadaşım başvurdu en geç 6 - 7 saatte onaylandı butun hesaplar, bu şekılde değil normla başvuru ıle onaylandı zaten kısa sürüyor sanırım artık

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu sıonucu bılemıyorumda zaten son 1 ayda 2 - 3 arkadaşım başvurdu en geç 6 - 7 saatte onaylandı butun hesaplar, bu şekılde değil normla başvuru ıle onaylandı zaten kısa sürüyor sanırım artık

Bazı şekillere göre değişiyor, normal başvuru yapıpta 2 aydır beklediğim hesaplar mevcut.En son bu yöntemi denedim.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nomal başvuru, akşamdan başvuru yaptığımda bir gün sonra onaylanmıştır.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün akşam bu konuyu okuduktan sonra bir arkadaşla beraber başvurduk.onunki 1,5 saat sonra onaylandı benimkind etık yok.Arkadaşın 1 ay dır bekleyen normal yollayapılan bir başvurusuda mevcut.Yani kısmen işe yaramış gibi görünüyor

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Dün akşam bu konuyu okuduktan sonra bir arkadaşla beraber başvurduk.onunki 1,5 saat sonra onaylandı benimkind etık yok.Arkadaşın 1 ay dır bekleyen normal yollayapılan bir başvurusuda mevcut.Yani kısmen işe yaramış gibi görünüyor

İşe yaramasına sevindim :) Umarım diğer arkadaşlarımızda hızlı cevap alırlar.Yabancılar keşfetmeden ilk kez biz keşfettik, bari tadını çıkartalım.Ben bugün itibariyle 26 yedek hesap yapdım, blogger açarakta, adres varsa kullanabilirsiniz.

Aslında yazmak istemiyorum foruma, çünkü etikliğini tartışıyor herkes, dediklerim farklı anlaşılıyor.Ama forumu bırakmadan önce, bir kaç haftada olsa, en azından elimden geldiğince foruma katılmak istiyorum.

Banlanan bir kişinin adına hesap açmak şu yöntemi uyguluyorum.Sıfır bir domainle, banlanmış bir aile üyem üzerine ev adresini veriyorum.Normalde ev daire numaram ; 12 .. Ama adsense başvurusu yaparken 10 yazıyorum, pin bu sayede elime ulaşıyor.Eğer sizlerde benim gibi hızlı onay alabilirseniz bu yöntemle elinizin altında bir kaç yedek hesap bulundurun arkadaşlar.Sonra başkalarından adsense hesabı satın almak zorunda kalmayın, ben bu konuda çok mağdur oldum.3-4 defa satın aldığım hesabı kapattırdılar ( satın aldığım kişiler )..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben kurtlar vadisi blogu acıyodum blogspottan ertesi gün hesap aktif :D
paylaşım için tşk

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende deniyorum cvp gelirse çok süper olucak @peep harikasın kardeşim:D mafya oldukları için tırsıyorlar bende kv açsammı birde arkaya cendere cendere koyarım süper olur

onaylanan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim

R

Rich

Misafir
Herşey güzel , mutluyuz , huzurluyuz ...

" arkadaş ilk mesajda onlarca hesap açın dememiş gördüğüm kadarıyla , sadece aylarca beklemeden hesap açabilirsiniz demiş. "

Ben biliyordum bu olayı , bilmeyipte mesaj yazmaya üşenenler adına teşekkür ederim.

erdemokul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yazdıklarınızın hepsini yaptım ama para kazanın linki çıkmadı. bide hala beklemede olan bi normal başvurum var

Edit : arama motarlarımda deil ''Kontrol Paneli'' linkini tıkladıgımda buldum para kazanın linkini ve yaptım başvurumu . sonucuda yazarım...

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Ben geçtiğimiz hafta bir arkadaş için başvurdum kişisel bir site için ortalama 1 günde onaylandı ve açıldı (NORMAL YÖNTEMLE)

aktechno

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye olurken Şöylebir şey dikkatimi çekti . Anlam vermedim.

Hesap Ulaşımı
Ortak web siteleri, reklamlarınızı göstermek için özel özellikler sunmak veya web sitelerinde istatistikler görüntülemek amacıyla, sistemimizden AdSense hesabınıza erişmek üzere izin ister. Bu durumda bu istek için onayınızı isteriz. Erişim verip vermemek konusunda özgür olmakla birlikte bu erişimin ortak sitelerde reklam göstermek, gelir oluşturmak veya rapor görüntülemek için gerekli olabileceğini unutmayın. Erişim verme kararı alırsanız ilgili ortak hesabınızın bazı kısımları sizin adınıza yönetebilecek ve size göstermek için bazı raporlara erişebilecektir. Banka hesabınız veya ödeme geçmişiniz gibi kişisel bilgilere erişmelerine asla izin verilmeyeceğini hatırlatırız.
<www.google.com/coop> web sitesi hesabınıza erişim isteği gönderdi:

Ulaşım hakkı ver: Evet, <www.google.com/coop> hesabıma ulaşabilsin
Hayır, <www.google.com/coop> hesabıma ulaşamasın
! Önemli - <www.google.com/coop> sayfasına AdSense hesabınızda bulunan reklam koduna ve performans bilgilerine erişimi reddetmeyi seçiyorsunuz. Devam ederseniz, AdSense hesabınızı <www.google.com/coop> sayfasından yönetemeyeceksiniz.

<www.google.com/coop> tarafından sağlanan hizmetler için, aşağıdaki açıklandığı gibi web sitelerinden elde ettiğiniz gelirin bir kısmını alırlar:

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce değinmiştim bu konuya. Bu işin 7 sırrı var :D

1. Blogspottan blog alıyoruz.
2. Blogspot sitesini kopyala-yapıştır yöntemi ile çöplüğe katılımını yapıyoruz.
3. Türkiye saati ile gece yarısı 02:00 sularında blogspot üzerinden adsense başvurusunu yapıyoruz.
4. Mutlu olarak yatağa yatıyoruz.
5. Sabah kalkıp mail adresimize bakıyoruz.
6. Ve reklamlarla ilgili ayarları yapmaya koyuluyoruz.
7. Bu işin 7 sırrı var dedik ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi