İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı Adsense Hesabı Açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk soruya cevap olarak, evet banlandı ve diğer banka hesaplarımdan ödeme alabildim.Şöyle söyleyim, A bankasındaki hesabıma aynı isimle havale geliyor, B bankasındaki hesabım banlansada, C bankasından ödememi alabiliyorum.Sanırım google banka hesapları üzerinden bir takibe gitmiyor.Misal olarak, Ahmet Mehmet isim ve soyisimli şahısların 10 tanesininde aynı bankada hesabı olabilir..

Acemi, bilgiler için teşekkürler. Çok faydası olucak. Ama sadece yukarıda yazdığınla ilgili birşey söylemek istiyorum. Evet bir bankada aynı isim ve soy isimlerde onlarca kişi olabilir. Ama bu onlarca kişinin hepsinin hesap numarası farklı. Yani adres takibi yapan Google ın banka hesap numarası takibini de yapıyor olması gerekir diye düşünüyorum halen. Senin durumun her ne kadar bunun tam tersini gösterse de bence şanslı olduğundandır :) İki hafta sonra senin yöntemle başvurucam :)

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.
Bir arkadaşımın yeni bir sitesi var. Henüz adsense üyesi olmadı. Bildiğiniz gibi; üye olmak 4-5 aya kadar uzayabiliyormuş. Bu süre içersinde onun sitesine geçici olarak, benim adsense kodlarımı koymak istiyoruz. Sizce bu kabul edilip edilmemeyi etkiler mi?
Yanlış anlaşılmasın diye bir de şöyle sorayım; üzerinde başkasının adsense kodu olan site ile başvuru yapılabilir mi? Hiç bu şekilde başvuru yapıp da kabul edilen oldu mu aranızda?
Tabi ki; onun üyeliği kabul edilirse, benim kodlarım kalkıp, onun kodları gelecek. Bunu yapmak mümkün mü?

Cevaplarsanız çok sevinirim. Saygılar, sevgiler.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana göre başvuruyu yaptıktan itibaren kodları kaldırın. Başvurudan önce kod koymada bir problem yok. Ayrıca 4-5 ay sürmez En fazla 1,5-2 ay sürer. Bence biraz bekle. Sen beklerken zaten site gelişecektir. Şuanda kabul edilsen blie para kazanman zor.

Şıh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bingoo!!
Bu forumda şimdiye kadar ilk defa bir soruma cevap aldım. Her ikinize de teşekkür ederim, sevgili Hakanizm ve sevgili Becerikli Acemi.
Tekrar teşekkürler, saygılar, sevgiler.

MadStyLe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
her yöntemi denedim 1 aydır bekliyorum adamlar hiçbir cevap vermiyor :(:(:(
napıcam ben ya

medea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu url ne yazaqcaz ya :S nerden bulcaz url mizi yazıyorum bir tane geçerli değil diyo

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benım bi sorum olacan 3 hafta önce adsenseye başvuru yaptım. Daha bi cevap gelmedi adsense site hitine ne kadar önem veriyor günde 100-200 kişi giriyor acaba adsense başvurumu kabul eder mi?

TheRAPy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benım bi sorum olacan 3 hafta önce adsenseye başvuru yaptım. Daha bi cevap gelmedi adsense site hitine ne kadar önem veriyor günde 100-200 kişi giriyor acaba adsense başvurumu kabul eder mi?

öyle bir soruna rastlamadım bilgiler doğruysa onaylanır toplu onaylanıyor benim 1 ay gibi bir sürede onaylandı...Beklerseniz cevap gelecektir...

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben adsense başvurusu yaptım 2 ay olmasına rağmen bu yanıt gelmedi. kabul edıldı mı edılmedımı bılmıyorum. tekrar mı başvuru yapsam acaba. tekrar başvuru kabul edılıyormu.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kişi yok mu bana adsense hesabı açacak. ben bi türlü yapamadım yaw.
ilgilenirseniz çok sevinirim..
pls

yasin_66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flıxya dan nasıl adsenseye basvuruluyor yanıtlarınızı beklıyorum

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
filaxya dan artık adsense hesabı alınmıyor bende denedim olmadı. normal yollarla denemenı tavsıye ederım.
artık benımde bı adsense hesabım var:D

toolss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flixya dan bende denedim olucak mı bakalım . Bu arada adsense i onaylananlar varsa yazsalar çok iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5