İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hızlı hit kazancı . Sizce sonum ne olacak ? 4 Günde 1K

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba .
Elimde bayadır kullanmadığım bir domainim vardı . Ben bu domaine wordpress kurdum . Günlük hitim 1 di ( o da ben :D ) .

Sonra bir haber sitesinin botuyla içerik çekmeye başladım ve çok güzel indexlenmeye başladı site , günlük 75 100 hit almaya başladı .

Bende bunun üzerine googledan gelen arama metinlerini search sayfasına linkleyip sırayla onları da google a indexlettim :D ( sayfamın index sayısı 4 gün sonunda 8k oldu :) )

Hitim 2. gün sonunda 240
3. gün sonunda 560
Bugün şuan ise 1013 oldu ...

Ben bot ile veri çekmeye devam edeceğim , aynı zamanda youtube botum ile güncel içerik de çekiyorum .

Sizin tahmininiz önümüzdeki 1 hafta hitim ve index sayım nasıl olacak ?

Ve bu yaptığım olaya black hat seo ( sanıyorum en temel hali bu ) deniliyorsa daha değişik bir taktiğiniz varsa deneyebilirim .

( Bu arada bugün popup-splash(2.4TL) ve adsenseden toplam (0.53$) yani yaklaşık 3.5 lira para kazandırdı boşta yatan domain )

iyi yorumlar , iyi beyin fırtınaları :)

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bu haber sitesi ile ilgili bilgi verir misin hangisiymiş ?

R

RiNNeGaN

Misafir
Site adresini yazsaydın keşke :) 1 K oldugunu nereden anladin ? Hangi istatistik sitesine baktınız merak ettim.

fatihmengu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pup up nedeniyle yakında adsenseden tekmeyi yersin dostum merak etme :)

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir rapor daha vereyim . Bugun popup ve splashden 3.37 tl kazandim . Google adsense 1.37$

isin hitim dun 1800 iken suan saat gece 3e geliyor hit 490a vurdu :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tabiki sonu arama sonuçlarından ban olacak :) yeni sitelere geçtiği kıyağı sanada geçiyor google amca.Ama eninde sonunda takılacaksın filtreye.İçeriğinin çekme olduğunu anlayacak ve cezayı verecek.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
tabiki sonu arama sonuçlarından ban olacak :) yeni sitelere geçtiği kıyağı sanada geçiyor google amca.Ama eninde sonunda takılacaksın filtreye.İçeriğinin çekme olduğunu anlayacak ve cezayı verecek.

evet haklısın.
oazaman herkes böyle senin gibi bot la işi çözsün hiç gerek kalmasın hit sorunu..

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncelikle 1 2 sey soyleyeyim ;
botu modifikasyona ugrattim ve haberlerin %75 i rewrite ediliyor bot tarafindan .
Youtube dan (komedi , ezel , galatasay , incisozluk) gibi etiketlerde son eklenen videolari descriptionlarini wp-robot plugini tarafindan rewrite ederek cekiyorum .

Googledan siteme gelen arama kelimelerini xxx.com/search/kelime seklinde indexletip title description ve keywordsleri kendi yazmis oldugum kodla olusturuyorum .

suan index sayim 14.560 oldu ve xxx.com/search olan indexim 6300 ve surekli hit aliyor bu sayfalar.

Suanda gunluk hit 1400lerde aksama kadar 2kya ulasir insallah .

Adsense gunluk 1.5 2 $ Admax ise 3.75 lira civari veriyor .
Konu disi oolarak ;
Bu editledigim bot ve search sistemini almak isteyen varsa pm atabilir (uygun fiyata hit kanitiyla vb gosterebilirim)

iyi hitler bol kazanclar

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site Adresini Atarmısın. Almamız İçin Öncelikle Siteye Bakmamız Gerekiyor Demi ?

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
oncelikle 1 2 sey soyleyeyim ;
botu modifikasyona ugrattim ve haberlerin %75 i rewrite ediliyor bot tarafindan .
Youtube dan (komedi , ezel , galatasay , incisozluk) gibi etiketlerde son eklenen videolari descriptionlarini wp-robot plugini tarafindan rewrite ederek cekiyorum .

Googledan siteme gelen arama kelimelerini xxx.com/search/kelime seklinde indexletip title description ve keywordsleri kendi yazmis oldugum kodla olusturuyorum .

suan index sayim 14.560 oldu ve xxx.com/search olan indexim 6300 ve surekli hit aliyor bu sayfalar.

Suanda gunluk hit 1400lerde aksama kadar 2kya ulasir insallah .

Adsense gunluk 1.5 2 $ Admax ise 3.75 lira civari veriyor .
Konu disi oolarak ;
Bu editledigim bot ve search sistemini almak isteyen varsa pm atabilir (uygun fiyata hit kanitiyla vb gosterebilirim)

iyi hitler bol kazanclar

amacın şimdi anlaşıldı :)

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amacim bu degil satisi da iptal ediyorum boyle anlasilmak istememistim , ozur diliyorum bundan dolayi

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar merhaba .
Elimde bayadır kullanmadığım bir domainim vardı . Ben bu domaine wordpress kurdum . Günlük hitim 1 di ( o da ben :D ) .

Sonra bir haber sitesinin botuyla içerik çekmeye başladım ve çok güzel indexlenmeye başladı site , günlük 75 100 hit almaya başladı .

Bende bunun üzerine googledan gelen arama metinlerini search sayfasına linkleyip sırayla onları da google a indexlettim :D ( sayfamın index sayısı 4 gün sonunda 8k oldu :) )

Hitim 2. gün sonunda 240
3. gün sonunda 560
Bugün şuan ise 1013 oldu ...

Ben bot ile veri çekmeye devam edeceğim , aynı zamanda youtube botum ile güncel içerik de çekiyorum .

Sizin tahmininiz önümüzdeki 1 hafta hitim ve index sayım nasıl olacak ?

Ve bu yaptığım olaya black hat seo ( sanıyorum en temel hali bu ) deniliyorsa daha değişik bir taktiğiniz varsa deneyebilirim .

( Bu arada bugün popup-splash(2.4TL) ve adsenseden toplam (0.53$) yani yaklaşık 3.5 lira para kazandırdı boşta yatan domain )

iyi yorumlar , iyi beyin fırtınaları :)

Kardes Ben Seni Anlayamadim Kafam Karisti Bot mot Karistirdin , Kafamizida Karistirdin :) Nicin Yapiyorsun Bu işi Eglencemi Kazancmi Ben Sahsen Senin Yerinde Olsam Alirim İsmime Ait Bir Domaın Canim Sıkıldıgımda Yazar Cizerim 2-3 Gunde Hitim Şu Kadar Bu Kadar Oldu Demissin eeee Google Bunu Cakicak Demi Bir Gun Nolucak Girmeye Caliscan Giremıcen Uzulurmusun Valla Uzulmezssin :) Senin İcin Bişey ifade Etseydı Botlari Karistirmazdin ;) Bak Senin Yaptigini Bende Yaptim 1-2 Gunde Deil Tam 10 Gunde Botlarla Deil Kendım Yazarak Cizerek Buyur Kardes :

arzumsojvet.png

Gordunmu Kardes Tekil Hit Aranan Kelime Kardes

21 Aralik 22 Aralik Kapali Kaldi Niyemi Kardes Trafikten Banvit Yedim Alanim Doldu Simdi Toparlanıyor Kardes Bota Gerek Yok , Ugras Ne Google Banlar Ne Baskasi ;)

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne demek tam olarak ?

ornegin sitemdeki xxx konusuna google dan xxx izle seklinde aranip gelindi .
Site anasayfasina ve sitemape www.siteadresim.com/search/xxx-izle ekleniyor ve ping atiyor otomatik .

O sayfada wordpressin arama sayfasi . Fazla sorgu yapmasin diye db cache yapiyorum 25 26 sorguyla hallediyoruz bu isi :D

cache yapmadan once arama sayfasinda 4000 sorgu gordum :D

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site anasayfasina ve sitemape www.siteadresim.com/search/xxx-izle ekleniyor ve ping atiyor otomatik .

O sayfada wordpressin arama sayfasi . Fazla sorgu yapmasin diye db cache yapiyorum 25 26 sorguyla hallediyoruz bu isi :D

Anladım şimdi. Teşekkür ederim :)

ba2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne demek tam olarak ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Arananları kaydeden eklenti mi kullanıyorsun yani?

ben de kullanıyorum onu ama sitemapa eklemiyor onu nasıl yaptın sen açıklayabilir misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi